SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Platforma N promuje ofertę na kartę (wideo)

W poniedziałek 10 września br. ruszył kolejny etap kampanii promocyjnej platformy N. Tym razem skupia się ona na ofercie na kartę, która jest promowana w telewizji, radiu, prasie oraz internecie.

Platforma N promuje ofertę na kartę (wideo)

 Głównym elementem akcji jest 30-sekundowy spot telewizyjny, w której pojawiają się znane z poprzedniej edycji postacie „enów”.

Autorem koncepcji działań jest agencja Gruppa66 Ogilvy, która jest odpowiedzialna także za kreację telewizyjną, radiową, prasową oraz materiały BTL. Za kreację internetową odpowiedzialna jest Ogilvy One. Animację przygotowało studio Platige Image, produkcją reklamy telewizyjnej zajął się dom produkcyjny Redworks, a za zakup i zaplanowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.

<object width="640" height="480"><param name="movie" value="http://tv.wirtualnemedia.pl/swf/flvPlayer.swf"></param><param name="wmode"

Oferta „n na kartę” pozwala na dostęp do łącznej sumy 39 kanałów (z czego 14 w jakości HD). Zostały one podzielone na dwa pakiety, z czego za każdy należy zapłacić 19,90 zł. Model płatności jest oparty na zasadzie prepaid. Użytkownik może zatem sam zdecydować za jaką kwotę doładuje swoje konto, co przełoży się na liczbę dni z dostępem do usługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platforma N promuje ofertę na kartę (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nicknako
Chyba 10 października...
8 8
odpowiedź