SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Play wprowadza nowe taryfy dla firm: internet bez limitu, ale z lejkiem

Sieć komórkowa Play wprowadziła nowe taryfy dla klientów biznesowych. Zawierają one nielimitowany internet, ale jego prędkość jest ograniczana po wykorzystaniu określonej liczby GB.

Article

Nowa oferta Play dla firm obejmuje trzy taryfy: S dla Firm, M dla Firm i L dla Firm. W każdym z wariantów znalazły się nielimitowane połączenia oraz wiadomości SMS i MMS.

Najdroższa jest taryfa L dla Firm - 80 zł netto miesięcznie. Obejmuje ona nielimitowany internet w smartfonie (70 GB z pełną prędkością) i do biura (300 GB z pełną prędkością), 250 minut rozmów międzynarodowych do UE oraz usługę "Wirtualna centralka" za 0 zł.

W taryfie M dla Firm, za 60 zł netto miesięcznie, pakiet internetu z pełną prędkością to 30 GB w smartfonie i 200 GB do biura. Natomiast taryfa S dla Firm, za 45 zł netto miesięcznie, obejmuje 15 GB internetu w smartfonie z pełną prędkością.

Po wykorzystaniu określonej liczby GB maksymalna prędkość internetu dla danych pobieranych wyniesie do 1 Mb/s, a dla danych wysyłanych - do 384 kb/s.

Każdy z abonamentów zawiera także półroczny darmowy dostęp do serwisu Amazon Prime Video. Gratis można też korzystać z serwisu Tidal, przy czym W wariantach L i M jest to 6 miesięcy, a w S - 1 miesiąc.

W taryfach M i S nie ma rozmów międzynarodowych do UE ani wirtualnej centralki. Najtańszy wariant S nie obejmuje też internetu do biura.

Podane kwoty miesięcznego abonamentu uwzględniają rabat 10 zł netto z tytułu e-faktury i terminowych płatności oraz 5 zł netto z tytułu zgód marketingowych i na profilowanie.

W wariantach M i L Play oferuje dostęp do technologii 5G. We wszystkich ofertach można również dobrać kolejne karty SIM do telefonu – każda za 25 zł netto miesięcznie.

Jednocześnie Play wprowadza specjalną promocję dla przenoszących numer. To 2 karty do telefonu za 50 zł netto miesięcznie po rabatach w ofercie S dla Firm, przy czym minimum jeden z tych numerów musi zostać przeniesiony od innego operatora.

Play oferuje także dodatkową kartę SIM z internetem do biura. Ta promocja jest dostępna w wariantach M za 65 zł netto miesięcznie oraz L za 85 zł netto miesięcznie. To o 20 zł taniej miesięcznie niż w standardowej ofercie.

Nowa oferta Play dla klientów biznesowych jest dostępna w salonach operatora, na infolinii, na stronie internetowej dlafirm.play.pl oraz u doradców biznesowych.

W trzecim kwartale br. Play Communications zanotował 1,8 mld zł przychodów, 1,39 mld zł kosztów operacyjnych i 269,8 mln zł zysku netto. Na koniec września telekom miał 12,9 aktywnych klientów: 9,05 mln abonentów i 3,85 mln użytkowników ofert prepaid. W zeszłym kwartale telekom zyskał 388 klientów prepaidowych przejętej sieci Virgin Mobile Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play wprowadza nowe taryfy dla firm: internet bez limitu, ale z lejkiem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
To na co w firmie taki internet,skoro sa ograniczenia predkosci . . ?
odpowiedź