SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play wprowadza taryfy Formuła Unlimited

Sieć Play rozszerza swoją ofertę o nowe wersje taryfy nielimitowanej - Formuła Unlimited. Są one skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Play wprowadza taryfy Formuła Unlimited

Nowe Formuły Unlimited dla klientów indywidualnych są dostępne w trzech wersjach: Formuła Play, Formuła 4.0 i Formuła Europa.

W Formule Play Unlimited klienci otrzymują darmowe połączenia wewnątrz sieci. Miesięczna opłata za tę taryfę wynosi 9,99 zł. Za Formułę 4.0 Unlimited należy zapłacić 29,99 zł, a w jej ramach można korzystać z nielimitowanych, darmowych połączeń ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Najdroższa z opcji - Formuła Europa Unlimited - daje dostęp do nieograniczonych darmowych połączeń ze wszystkimi sieciami komórkowymi oraz numerami stacjonarnymi, darmowych SMS-ów oraz zwalnia z opłat za połączenia przychodzące w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej. Miesięczna opłata za taryfę wynosi 59,99 zł.

Do każdej z taryf użytkownik może dokupić 2 GB transferu na korzystanie z internetu. Wiąże się to z opłatą 20 zł. W przypadku klientów, którzy nie skorzystają  z dodatkowego pakietu Play wprowadzi zabezpieczenie ograniczające opłaty za łączność z siecią do maksymalnie 30 zł/mc.

Abonenci taryf Formuła 4.0 i Formuła Europa, którzy wybiorą dodatkową ofertę, otrzymają również nielimitowany dostęp do technologii LTE w Play do końca 2014 roku (przeczytaj o tym więcej).

Wszystkie trzy nowe taryfy są również dostępne w ofercie biznesowej. Tutaj za Formułę Play dla Firm należy zapłacić 9,99 zł, otrzymując w zamian nielimitowane połączenia wewnątrz sieci oraz na numery stacjonarne. Formuła 4.0 dla Firm kosztuje 29,99 zł i zapewnia nieograniczone rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Cenę Formuły Europa dla Firm ustalono natomiast na 49,99 zł, oferując użytkownikowi w jej ramach nielimitowane połączenia i SMS-y w kraju, darmowe odbieranie połączeń w ramach roamingu Unii Europejskiej oraz 100 minut miesięcznie na połączenia do krajów UE.

W ofercie biznesowej dodatkowo dostępna jest również Formuła VIP dla Firm, ramach której przyznawane są nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, nieograniczone SMS-y i MMS-y, darmowe odbieranie połączeń w ramach roamingu UE, 100 minut miesięcznie na połączenia do krajów Unii Europejskiej, a także pakiet 5 GB transmisji danych. W ofercie tej istnieje również możliwość kupienia tańszego telefonu przez zwiększenie miesięcznego zobowiązania o 10 zł, 20 zł, 30 zł lub 60 zł.

Do taryf Formuła Play i Formuła 4.0 dla Firm można dokupić pakiet 1 GB, a do Formuły Europa dla Firm – 2 GB. Cena dodatkowej usługi wynosi 10 zł miesięcznie. Podobnie jak w przypadku oferty dla klientów indywidualnych, użytkownicy taryf Formuła 4.0 i Formuła Europa dla Firm do 2014 będą mieli dostęp do internetu w technologii LTE.

Wszystkie taryfy są dostępne również w wersji z telefonem. Nowe Formuły Unlimited trafią do sprzedaży 10 września br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play wprowadza taryfy Formuła Unlimited

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
co tu nie tak wystarczy poczytac opinie na ten temat i sie wycofuje.
8 9
odpowiedź
User
Tb
Witam, nie polecam przejścia na abonament Play 4.0 Unlimited. Pomimo odstąpienia od umowy zawartej na odległość (poprzez podpisanie w obecności kuriera) w ustawowym terminie, Play bezprawnie nalicza opłaty, wysyła faktury i przedsądowe wezwania do zapłaty. Wyjaśnianie poprzez reklamacje, zgłoszenia telefoniczne i pisemne bezskuteczne, kompletny bałagan
8 8
odpowiedź