SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play z nową Formułą Komfort i opcją dla biznesu

Play wprowadził zmiany do oferty Formuła Komfort zwiększając limit danych i obniżając ceny, proponuje też klientom biznesowym możliwość dokupienia drugiej karty z abonamentem.

Article

Zmiany w Formule Komfort polegają na tym, że w taryfie kosztującej miesięcznie 99,99 zł operator zniósł limit danych - do tej pory obowiązywało miesięczne ograniczenie w wysokości 30 GB.

Z kolei w taryfie za 59,99 zł na miesiąc dołożono 5 GB transferu, co w efekcie daje użytkownikowi 15 GB limitu przez 30 dni. Dodatkowo cena najwyższej opcji w Formule Komfort została obniżona ze 129,99 do 109,99 zł.

Oprócz tego Play zaproponował nową opcję dla klientów biznesowych. Użytkownicy przenoszący numer do Formuły Smartfon Unlimited dla Firm mogą dokupić drugą kartę z abonamentem bez limitów w cenie 19,99 zł netto miesięcznie.

Dodatkowo przez 6-miesięczny okres promocyjny abonament jest darmowy.

Na koniec czerwca br. z usług Play korzystało 13 mln użytkowników, z czego prawie połowa to klienci abonamentowi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play z nową Formułą Komfort i opcją dla biznesu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl