SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

5G w każdym abonamencie Plusa, nowe taryfy dla klientów indywidualnych i firm

Sieć telekomunikacyjna Plus (należąca do Grupy Polsat Plus) wprowadza nowe taryfy abonamentowe dla klientów indywidualnych i firmowych, we wszystkich dostępny jest internet mobilny w technologii 5G. Dla obu grup użytkowników opłaty miesięczne wynoszą od 35 zł do 85 zł.

Article

Sieć 5G jest rozwijana przez operatora Plusa od wiosny ub.r. W zeszłym tygodniu telekom poinformował, że w zasięgu usługi jest już ponad 15 mln Polaków z prawie 500 miejscowości.

W połowie ub.r. Plus zaczął udostępniać 5G w swoich taryfach abonamentowych, a w październiku usługa pojawiła się w ofercie Plus na Kartę.

5G w abonamencie Plusa: ile kosztuje, jakie pakiety GB?

Nowa oferta abonamentowa Plusa dla klientów indywidualnych obejmuje cztery warianty z 5G (w każdym są też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y):
- 35 zł/mies. z pakietem 4 GB i dostępem do HBO GO na miesiąc,
- 55 zł/mies. z pakietem 30 GB, i dostępem do HBO GO na miesiąc,
- 65 zł/mies. z pakietem 60 GB, dostępami do HBO GO na miesiąc i do Tidala na 24 miesiące,
- 85 zł/mies. z pakietem 120 GB, dostępami do HBO GO na miesiąc i do Tidala na 24 miesiące bez opłat.

W wariantach za 55 zł, 65 zł lub 85 zł miesięcznie dostępne są także:
- dodatkowe 150 GB na 3 okresy rozliczeniowe,
- nielimitowana transmisja danych z prędkością do 1 Mb/s po wykorzystaniu pakietu podstawowego,
- możliwość dokupienia trzech dodatkowych kart SIM z abonamentem za odpowiednio: 30 zł/mies., 40 zł/mies. lub 60 zł/mies. każda,
- 120 minut na międzynarodowe połączenia wychodzące (w Unii Europejskiej).

Z kolei abonenci Plusa przedłużający umowę mogą jednorazowo otrzymać pakiet internetu stanowiący trzykrotność ich podstawowego pakietu:
- 35 zł/mies. - dodatkowe 12 GB,
- 55 zł/mies. - dodatkowe 90 GB,
- 65 zł/mies. - dodatkowe 180 GB,
- 85 zł/mies. - dodatkowe 360 GB.

5G w abonamencie Plusa dla firm

Oferta abonamentowa z 5G dla klientów biznesowych Plusa obejmuje pięć wariantów (w każdym są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y):
- 35 zł/mies. + VAT z pakietem 7 GB,
- 45 zł/mies. + VAT z pakietem 24 GB,
- 55 zł/mies. + VAT z pakietem 40 GB,
- 65 zł/mies. + VAT z pakietem 70 GB,
- 85 zł/mies. + VAT z pakietem 120 GB.

W przypadku wariantu za 45 zł/mies. + VAT i droższych, po wykorzystaniu pakietu podstawowego można korzystać z nielimitowanego transferu danych z prędkością do 1 Mb/s.

Ponadto użytkownicy ofert za za 45 zł/mies. + VAT i droższych mogą dodatkowo:
- kupić trzy abonamenty z obniżonym miesięcznym zobowiązaniem: odpowiednio 20 zł/mies. + VAT, 30 zł zł/mies. + VAT, 40 zł/mies. + VAT lub 60 zł/mies. + VAT;
- wykorzystać odpowiednio: 120 minut, 240 minut, 300 minut lub 360 minut na międzynarodowe połączenia wychodzące (w Unii Europejskiej).

Również obecni abonenci biznesowi Plusa przy przedłużeniu umowy mogą jednorazowo otrzymać pakiet internetu stanowiący trzykrotność ich podstawowego pakietu:
- 35 zł/mies. + VAT – dodatkowe 21 GB,
- 45 zł/mies. + VAT – dodatkowe 72 GB,
- 55 zł/mies. + VAT – dodatkowe 120 GB,
- 65 zł/mies. + VAT – dodatkowe 210 GB,
- 85 zł/mies. + VAT – dodatkowe 360 GB.

- Jestem dumna, że to właśnie dzięki nam, dzięki Plusowi, 5G staje się w Polsce powszechne i dostępne dla każdego. Najszybszy i najlepszy internet 5G może mieć teraz każdy abonent Plusa - podkreśla Justyna Kulka, członek zarządu Polkomtelu, operatora sieci Plus.

- Pokazujemy naszym klientom, że nowy Plus to zarówno nowe, bardzo fajne i nowoczesne kolory czy logo, jak i przede wszystkim wiele nowych usług i udogodnień. 5G to nasz znak firmowy i chcemy, żeby każdy nasz klient mógł z niego korzystać. Od teraz 5G będzie w każdym abonamencie dla każdego i będzie dostępne dla wszystkich - dodaje.

Grupa Polsat Plus obsługuje 12,9 mln kart SIM

W drugim kwartale br. Grupa Polsat Plus, do której należą też m.in. Telewizja Polsat, Netia, Grupa Interia i Eleven Sports, osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych o 10,4 proc. do 3,16 mld zł, a jej zysk netto zwiększył się z 290,7 do 541,7 mln zł. W całym pierwszym półroczu 2021 roku miała 6,1 mld zł przychodów i 932,1 mln zł zysku netto.

Na koniec czerwca Grupa Polsat Plus obsługiwała o 42 tys. aktywnych kart SIM więcej niż w końcu marca br. i o ponad 515 tys. więcej niż rok wcześniej. Grupa obsługiwała ponad 12,9 mln aktywnych SIM (wzrost o 0,3 proc. w porównaniu z marcem i o 4,2 proc. więcej niż rok wcześniej), w tym blisko 10,5 mln SIM klientów kontraktowych (wzrost odpowiednio o 0,9 proc. i 4,9 proc.).

Dołącz do dyskusji: 5G w każdym abonamencie Plusa, nowe taryfy dla klientów indywidualnych i firm

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rex
Cenowo wygląda ok
odpowiedź
User
Nje
35zł z 4 GB. Śmiech na sali. Porównajcie sobie z Vikings Mobile.
odpowiedź
User
patrycjusz
5G, które nie działa na Iphonach? Nie, dziękuję za taką żenadę.
odpowiedź