SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tidal, HBO GO lub Ipla Polsat Sport Premium w abonamencie w Plusie za 70 zł miesięcznie

W sieci telekomunikacyjnej Plus w ramach planu abonamentowego za 70 zł miesięcznie wprowadzono trzy usługi do wyboru: Tidal, HBO GO lub Ipla Polsat Sport Premium. Są dostępne w ofercie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Article

W planie abonamentowym za 70 zł miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet internetowy, po wykorzystaniu którego można dalej korzystać z sieci z prędkością 2 Mb/s. W przypadku klientów indywidualnych pakiet internetowy wynosi 24 GB, a w przypadku firm - 30 GB. Dla klientów biznesowych dostępne są też inne usługi dodatkowe: Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny Internet.

Klienci indywidualni mają też do dyspozycji po 120 minut miesięcznie wychodzących połączeń międzynarodowych w Unii Europejskiej, a klienci biznesowi - po 240 minut.

Klienci z każdej z tych grup mogą w każdym momencie umowy dokupić po maksymalnie trzy dodatkowe abonamenty, ze zniżką 25 zł miesięcznie na każdy.

Ponadto mogą korzystać bez dodatkowych opłat z wybranej z trzech usług: Tidal, HBO GO lub Ipla Polsat Sport Premium.

W ub.r. grupa kapitałowa Cyfrowy Polsat zanotowała 10,69 mld zł przychodów sprzedażowych i 816,1 mln zł zysku netto. Liczba abonentów firmy zmalała o 1,2 proc., natomiast liczba sprzedanych im usług jednostkowych wzrosła o 2,3 proc.

Na koniec ub.r. firma miała sprzedane 7,34 mln jednostkowych usług (RGU) telefonii komórkowej, o 6 proc. mniej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Tidal, HBO GO lub Ipla Polsat Sport Premium w abonamencie w Plusie za 70 zł miesięcznie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl