SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gaz bez prognoz” - do 200 zł na karcie podarunkowej za przeniesienie gazu do Plusa

Polkomtel uruchomił nową promocję „Gaz bez prognoz” dla użytkowników indywidualnych, w której klienci programu SmartDom mogą otrzymać kartę podarunkową o wartości do 200 zł za przeniesienie gazu do Plusa.

czekaj... Article

W promocji sprzedaży gazu „Gaz bez prognoz” w ramach programu smartDom, za przeniesienie gazu do Plusa każdy klient otrzyma kartę podarunkową o wartości od 25 zł do 200 zł.

Jest to przedpłacona karta MasterCard wydana przez PrePay Technologies we współpracy z Edenred Polska. Kwotę na niej zawartą można wykorzystać na zakupy w dowolnym sklepie lub internecie, a jej wartość zależy od posiadanej grupy taryfowej OSD.

Aby skorzystać z promocji, należy w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisać umowę kompleksową, dzięki której klient otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiana licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.

Oferta gazu w ramach programu smartDom, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, obejmuje kontrakt na 36 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę, stawkę za sprzedaż gazu 0,12664 zł/kWh brutto (0,10296 zł/kWh + VAT) dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju oraz opłatę abonamentową od 3,30 zł (4,06 zł z VAT) do 7,89 zł (9,70 zł z VAT) miesięcznie, w zależności od grupy taryfowej, którą posiada klient.

W pierwszych trzech kwartałach br. grupa Cyfrowy Polsat osiągnęła 8,61 mld zł przychodów sprzedażowych i 802,7 mln zł zysku netto. Wzrosła sprzedaż usług telefonii komórkowej i multiroomu telewizyjnego, a zmalała usług internetowych i telefonii w modelu prepaidowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Gaz bez prognoz” - do 200 zł na karcie podarunkowej za przeniesienie gazu do Plusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl