SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus odświeża ofertę stacjonarnego internetu

Plus wprowadza zamiany w ofercie Plus Internet Stacjonarny. Od poniedziałku 24 sierpnia br. obniżone zostają w niej ceny wszystkich abonamentów usług realizowanych w oparciu o infrastrukturę Netii, a okres bezpłatnego korzystania wydłużony został do trzech miesięcy.

czekaj... Article

Plus Internet Stacjonarny to usługa realizowana w technologiach zależnych od dostępnej infrastruktury: światłowód, kablówka, Ethernet. Od 24 sierpnia usługa ta jest dostępna w nowej ofercie.

Do wyboru są teraz trzy opcje prędkości: do 300 Mb/s, 500 Mb/s oraz 1 Gb/s, a także trzy warianty oferty: dla mieszkania, dla domku i dla małych firm.

Klienci mogą wybierać spośród trzech abonamentów uzależnionych od prędkości internetu. Przy prędkości do 300 Mb/s cena wynosi 50 zł dla mieszkań, 70 zł dla domków i 40 zł netto dla SOHO, a w opcji do 500 Mb/s - 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO. Z kolei najszybszy wariant do 1 Gb/s kosztuje 70 zł dla mieszkań, 90 zł dla domków i 60 zł netto dla SOHO.

Klientom korzystającym z oferty w ramach Programu smartDOM lub smartFIRMA przysługuje dodatkowy rabat w wysokości 10 zł. W cenę abonamentu wliczony jest router do korzystania z internetu. Ponadto dostępna jest dodatkowa karta SIM dla usługi mobilnego internetu LTE Plus z pakietem 5 GB za 0 zł.

W ramach oferty Plus Internet Stacjonarny umowę podpisuje się na 24 miesiące, z czego trzy miesiące są za darmo.

Usługa Plus Internet Stacjonarny jest udostępniana w oparciu o ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada ok. 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz ogólnopolską sieć dostępową. Dociera ona obecnie do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju oraz do ok. 80% największych biurowców. Na koniec czerwca 2020 r. 1,6 mln łączy Grupy Netia pozwalało na świadczenie usług z prędkością 1 Gb/s.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus odświeża ofertę stacjonarnego internetu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl