SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus miał 260 mln zł zysku netto w I kw. 2011 r.

Zysk netto Polkomtela, operatora mobilnej sieci 'Plus', wyniósł w I kw. 2011 r. ok. 260 mln zł wobec ok. 160 mln zł w analogicznym okresie poprzedniego roku, wynika z wypowiedzi wiceprezesa PKN Orlen Sławomira Jędrzejczyka.

Plus miał 260 mln zł zysku netto w I kw. 2011 r.

"Polkomtel zanotował w I kwartale zysk netto w wysokości ok. 260 mln zł wobec ok. 160 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku" - powiedział Jędrzejczyk dziennikarzom. Dodał, że na PKN Orlen przypadło ok. 65 mln zł zysku Polkomtela.

Obecnie trwa proces badania Polkomtela przez inwestorów, którzy złożyli oferty wstępne na zakup 100% jego akcji. Termin składania ofert wiążących mija 6 maja. Według informacji medialnych, oferty na Polkomtel opiewają na kwotę 16-18 mld zł. Polscy akcjonariusze telekomu zapowiadali, że liczą na zamknięcie transakcji do połowy roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus miał 260 mln zł zysku netto w I kw. 2011 r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl