SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus obniża abonament na internet

Plus (Polkomtel) wprowadza nowy, niższy abonament internetowy zapewniający dostęp do sieci 5G przez cały czas trwania umowy. Ponadto operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach.

Article

Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do technologii 5G Plusa. Oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł jest nową propozycją dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do internetu w sieci 5G operatora. Bez zmian pozostają dwa wyższe abonamenty z 5G, czyli 500 GB/mies. za 100 zł z oraz 1000 GB/mies. za 200 zł.

Plus dla firm

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Tak jak do tej pory, przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s.

Więcej gigabajtów w ofercie Plusa

Ponadto, także od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G. W cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc.

W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 zł.

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm. Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 zł + VAT.

W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę.

Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu.

Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus obniża abonament na internet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl