SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus: nowe taryfy roamingowe w Niemczech. Od 50 gr. za minutę

Sieć komórkowa Plus wprowadziła nowe taryfy dla klientów wyjeżdżających do Niemiec. Połączenia z Polską bez ograniczeń oferowane są od 50 gr. za minutę, a wiadomości tekstowe od 25 gr.

Plus: nowe taryfy roamingowe w Niemczech. Od 50 gr. za minutę

Klienci Plusa korzystający z oferty na kartę lub Mix będą mogli podczas podróży do Niemiec skorzystać z taryfy "Rozmówki polsko-niemieckie". Po bezpłatnym aktywowaniu wybranego pakietu uzyskają oni możliwość wykonywania połączeń z Niemiec do wszystkich sieci w Polsce w ramach wybranego pakietu minut oraz odbierania połączeń ze wszystkich polskich sieci za 50 gr za minutę. Czas ważności usługi: 31 dni (usługa nie odnawia się automatycznie).

Pakiety obejmują połączenia ze wszystkich sieci komórkowych w Niemczech do Polski. 

 

Pakiet

Opłata za 31 dni

Pakiet 25 minut w roamingu

30 zł

Pakiet 60 minut w roamingu

60 zł

Pakiet 100 minut w roamingu

100 zł

Usługa połączenie odebrane

50 gr za minutę

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Klienci mogą też wybrać jeden z dwóch pakietów wiadomości tekstowych. Dzięki nim koszt jednego SMS-a wysłanego z Niemiec do Polski może wynieść 25 groszy.

 

Pakiet

Opłata za 31 dni

Pakiet 30 SMS-ów w roamingu

9 zł

Pakiet 60 SMS-ów w roamingu

15 zł


Aktywacja pakietu usług z oferty "Rozmówki polsko-niemieckie" jest bezpłatna. Dokonuje się jej przez wpisanie kodu USSD. Wybrany pakiet jest aktywny przez 31 dni. Po tym czasie można aktywować kolejny pakiet.

Z oferty "Po Sąsiedzku" korzystać mogą klienci abonamentowi i korzystający z taryf "Plus Firma". Po aktywacji wybranego pakietu, mogą oni odbierać połączenia telefoniczne w cenie 50 gr. za minutę oraz wykonywać połączenia z Niemiec do Polski w ramach jednego z przedstawionych w poniższej tabeli pakietu.
 

Nazwa

Wielkość pakietu/usługi

Opłata miesięczna (z VAT)

Koszt za min (z VAT)

Pakiet 25 min - Niemcy

25 min

30 zł

1,2 zł

Pakiet 60 min - Niemcy

60 min

60 zł

1 zł

Pakiet 100 min -Niemcy

100 min

100 zł

1 zł

Usługa- Poł. odebrane 50 gr Niemcy

Bez ograniczeń

3 zł

0,50 zł

 


 

 

 
 

Aktywacja pakietu usług z oferty "Po sąsiedzku" odbywa się przez SMS, a jej koszt to 3 zł. Wybrany pakiet jest aktywny przez 31 dni. Po tym czasie można aktywować kolejny pakiet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: nowe taryfy roamingowe w Niemczech. Od 50 gr. za minutę

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rzynszyl
Czemu tylko do Niemiec? Bzdura trochę. Przydałyby się bardziej te stawki z Heyah, w prepaidzie można dzwonić normalnie za 59gr/min do całej UE, a nawet jeszcze do USA. W Mixie za 44gr/min i gdzie tu porównanie? No, ale w końcu praca dla Polaków będzie w Niemczech i to pewnie z tej okazji.
odpowiedź