SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plus obniża ceny abonamentów

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Obniżką zostanie objęty również Abonament Rodzinny. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dołączenie drugiego abonamentu L do swojego rachunku, zapłacą za niego jedynie 39 zł/mies. zamiast 49 zł/mies. nawet przez 2 lata.

Od teraz klienci Plusa mogą korzystać z obniżonej ceny abonamentu L – 69 złotych miesięcznie. W ramach tego pakietu, klienci otrzymują aż 120 GB danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Abonament Rodzinny w promocji

Abonament Rodzinny również został objęty obniżką cenową - drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies., w ramach którego otrzymujemy pakiet 120 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona.

Dla klientów potrzebujących mniejszej paczki GB Plus ma Abonamenty Rodzinne rozpoczynające się od 29 zł/mies.

Od teraz obniżka cen Abonamentów Rodzinnych dostępna jest nie tylko dla klientów przenoszących numer, ale również dla nowych klientów oraz klientów którzy przechodzą z  oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem.

Wszyscy abonenci mogą korzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Dołącz do dyskusji: Plus obniża ceny abonamentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl