SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus oferuje prąd z 3-letnią gwarancją stałej ceny

Plus wprowadza nową ofertę sprzedaży prądu dla klientów indywidualnych z obniżonymi stawkami za zużyte kWh oraz gwarancją stałej ceny w trakcie całego kontraktu przez 36 miesięcy.

czekaj... Article

Klienci Plusa mogą wybierać spośród dwóch typów ofert prądu - abonamentowej, czyli stałej opłaty za wybrany pakiet, rozliczanej co 6 lub 12 miesięcy, oraz płatności tylko na podstawie cyklicznych odczytów licznika.

Do klientów, którzy mają małe i średnie zużycie prądu (poniżej 5000 kWh rocznie), Plus kieruje ofertę "Energia na Abonament" lub "Energia bez prognoz". W ramach nowych promocji klient otrzymuje tutaj niższą stawkę za kWh - 0,2817 zł (0,2290 zł + VAT) w taryfie G11 oraz opłatę handlową 3 zł brutto.

Natomiast dla klientów mieszkających w domach, z wysokim zużyciem przekraczającym 5000 kWh rocznie, przygotowana została oferta "Energia na Abonament-WZE" lub "Energia bez prognoz-WZE" (WZE to skrót od Wysokie Zużycie Energii). W ramach tych promocji klient otrzymuje niższą stawkę za kWh – 0,2645 zł (0,2150 + VAT) w taryfie G11 oraz opłatę handlową 10 zł brutto.

Stawki za kWh są jednolite bez względu na to gdzie się mieszka i zależą wyłącznie od wybranej przez klienta oferty.

Klienci oferty prądu od Plusa mają możliwość korzystania z "Zielonej Faktury", czyli otrzymywania rachunków drogą elektroniczną. Taka faktura jest wysyłana na podany przez klienta adres e-mail po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus oferuje prąd z 3-letnią gwarancją stałej ceny

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dominik
Bardzo to korzystne. Ceny energii idą w górę, więc taka gwarancja stałej ceny przez trzy lata to świetna opcja. Podejrzewam, że Plus sporo osób na to do siebie ściągnie.
8 8
odpowiedź
User
Eisenhaim
Ceny prądu ostatnio mocno ruchome są. Gwarancja jednej ceny na 3 lata to silny argument Plusa. Mocna oferta, ciekawe czy będzie jeszcze jakiś rabat w usłudze Smart Dom którą już posiadam? To
8 8
odpowiedź
User
Maciek
W sumie to warto mieć sporo usług w Plusie, bo im więcej, to taniej. A jak do tego jest jeszcze tani prąd, to tym bardziej się opłaca.
8 8
odpowiedź