SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus: telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu

Sieć komórkowa Plus wprowadziła możliwość zakupu telefonu na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy.

czekaj... Article

Plus kieruje nową ofertę do klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach, osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty "Tylko SIM" lub oferty "na kartę", a także do klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

Klient otrzymuje telefon wraz z kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta - nie płaci. Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać karty SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta: 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne), 10 zł za wysłanego SMS-a (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne), 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kb/s) oraz MMS-y według cennika, czyli 0,23 zł za sztukę.

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w programie smartDom i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

Klient może też skorzystać z opcji z usługą "Serwisu Urządzenia", która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery, a także usunięcie skutków zalania.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus: telefony na raty 0% bez kosztów abonamentu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl