SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus wprowadza do oferty platformę edukacyjną Squla (wideo)

Sieć komórkowa Plus wprowadziła do swojej oferty platformę edukacyjną Squla, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności i zainteresowania.

Article

Platforma Squla jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-12 lat i obejmuje ponad 60 tys. zadań, quizów ze wszystkich przedmiotów szkoły podstawowej oraz edukacji przedszkolnej.

Dzięki Squla dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki, przyrody, historii i społeczeństwa, języka angielskiego, języka niemieckiego, muzyki i plastyki, zajęć technicznych i komputerowych, edukacji społecznej oraz kompetencji XXI wieku.

Klienci sieci Plus mogą wybierać spośród trzech rodzajów abonamentów: rocznego z płatnością za cały rok z góry w wysokości 14,99 zł miesięcznie, trymestralnego z płatnością za trzy miesiące z góry w wysokości 18,99 zł miesięcznie lub miesięcznego za 24,99 zł płatnego z każdą fakturą. Przy wyborze każdego z nich dodatkowo jest jeden miesiąc korzystania z usługi gratis. Płatność za usługę jest dołączana do rachunku za usługę telekomunikacyjną.

Więcej informacji na temat platformy Squla oraz możliwość aktywacji usługi można znaleźć na stronie squla.pl/plus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadza do oferty platformę edukacyjną Squla (wideo)

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mario
Miłe, że dzieci , biorąc komórkę do ręki, będą mogły zrobić coś pożytecznego, czyli pouczyć się. Brawo dla Plusa.
1 0
odpowiedź
User
Tereska
ja już myślałam że będzie trzeba dzieciakom zabrać te komórki, ale znowu z drugiej strony nie można ich przecież pozbawiać kontaktu z bieżącymi technologiami, to też byłaby patologia. A tak sobie będą mogły i gmerać w telefoniku i się uczyć. bardzo mi to odpowiada, brawo dla Plusa za ten pomysł, na pewno skorzystam.
1 0
odpowiedź
User
Ronnie
Pomysł dobry, bo to dobrze, jak dziecko w sposób sensowny korzysta z telefonu czy tabletu. Niech Plus dalej idzie w tym kierunku, to popieram.
0 0
odpowiedź
User
Lucyfan
Fajnie się teraz dzieje ostatnio w Plusie. Jak ktoś jest gdzieś z boku, to warto się przyjrzeć, bo sporo ciekawych ofert i dodatków do usług Plus przygotował. A to zawsze jest ok.
0 0
odpowiedź
User
Stenia
Dokładnie to sobie pomyślałam - kto tylko zaciągnie moje dzieciaki do nauki przy smartfonie, temu konia z rzędem! I jest szansa, że Plusowi się to uda.
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing