SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus wprowadził usługę "Już dostępny"

Sieć komórkowa Plus uruchomiła w połowie maja br. usługę "Już dostępny", w ramach której użytkownicy otrzymują powiadomienie o dostępności w sieci osoby, z którą próbowali się połączyć.

Plus wprowadził usługę

Usługa "Już dostępny" została włączona automatycznie wszystkim klientom Plusa i jest bezpłatna. W przypadku gdy użytkownik Plusa dzwoni do kogoś, kto jest niedostępny z powodu wyłączonego telefonu lub braku zasięgu, operator informuje go gdy ta osoba znów jest dostępna w sieci.

Gdy użytkownik nie chce dostawać takich powiadomień, może wyłączyć usługę wysyłając SMS-a na numer 8023 o treści "RN". By ponownie ją włączyć, należy wysłać na ten sam numer SMS-a o treści "RT", a w celu sprawdzenia czy ma się ją włączoną - SMS-a o treści "SR". Wyłączenie usługi nie ma wpływu na dostarczanie wiadomości przez analogiczne usługi innych operatorów.

Z kolei jeśli użytkownik nie chce, aby inni otrzymywali powiadomienia o jego dostępności, może wysłać SMS-a na numer 8023 o treści "SN". Ponownego włączenia tej opcji można dokonać poprzez wysłanie SMS-a na ten sam numer o treści "ST", a w celu sprawdzenia czy inni otrzymują takie powiadomienia czy też nie, należy wysłać SMS-a o treści "SS".

  • Więcej informacji:
  • Plus
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus wprowadził usługę "Już dostępny"

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin Głazik
Podane komendy sa bledne bo dostaje sms-a z taka informacja
8 8
odpowiedź
User
Piotrt
Mi ta usluga "juz dostepny" takze niechce dzialac.
Usluga kto dzwonil dziala
8 8
odpowiedź
User
JA.ANUSZ
Tylko, że wysłanie esemesa o dezaktywacji już kosztuje - i plusik zarabia.
9 8
odpowiedź
User
,
Jest to przede wszystkim ingerencja w prywatność. Z jakiej racji ktoś ma wiedzieć w jakich porach loguje się do sieci?
9 8
odpowiedź