SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Płyta Pity 2012 z „Gazetą Wyborczą”

W środę, 2 stycznia 2013 r. do „Gazety Wyborczej” (Agora) zostanie dołączona multimedialna płyta CD „PIT-y 2012”.

<!-- 0.6996s -->

Cena „Gazety Wyborczej” z płytą wyniesie 5,99 zł.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” w październiku 2012 wyniosła 219 065 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Płyta Pity 2012 z „Gazetą Wyborczą”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
QQ
Potrzebuję papieru toaletowego. Czy ktoś wie kiedy dodają go do Wyborczej?
8 8
odpowiedź
User
do QQ
WC masz w głowie
8 8
odpowiedź
User
ja
Program automatycznie ustawia gazeta.pl jako stronę startową, ale to można szybko zmienić w ustawieniach przeglądarki. Inny poważniejszy problem to brak możliwości skorzystania z zainstalowanego programu na kontach użytkowników z ograniczeniami. Zainstalowany program działa wyłącznie na koncie administratora, na innych kontach jest "odmowa dostępu". Dlaczego jestem zmuszony udostępniać konto administratora osobom, którym nie chcę go udostępniać, tylko po to, by mogły skorzystać z programu? Nie mam czasu siedzieć i kontrolować tego, co te osoby będą robiły na koncie administratora. Jest to poważne niedociągnięcie ze strony twórców programu.
8 8
odpowiedź