SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PMPG Polskie Media wraca do notowań ciągłych na GPW w Warszawie

Od wtorku 21 kwietnia br. akcje Grupy PMPG Polskie Media będą notowane w systemie ciągłym. Powrót spółki na główny parkiet giełdowy wynika z przystąpienia spółki do Programu Wspierania Płynności.

Michał M. Lisiecki, prezes PMPG / fot. Maksymilian Rigamonti Article

- W ubiegłym roku przeprowadziliśmy wymagany przez GPW program naprawczy. Jednocześnie pokazaliśmy pozytywne wyniki finansowe, które mogły być podstawą do optymizmu dla akcjonariuszy. Jednak fakt pozostawania poza głównym systemem notowań działał na naszą niekorzyść i na niekorzyść kursu akcji. Dlatego z satysfakcją przyjmuję decyzję o przywróceniu naszych akcji do systemu notowań ciągłych i jestem przekonany, że przełoży się to na zainteresowanie inwestorów - mówi Michał M. Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media.

Grupa PMPG Polskie Media podpisała umowę z animatorem rynku i rozpoczęła korzystanie z sekcji relacji inwestorskich na stronie gpwinfostrefa.pl.

Spółka zobowiązała się do dostosowania sekcji relacji inwestorskich na własnej stronie internetowej oraz prezentowania informacji zgodnie z zakresem oraz strukturą określonymi w Modelowym Serwisie Relacji Inwestorskich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PMPG Polskie Media wraca do notowań ciągłych na GPW w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl