SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Po stronie natury” - Sebastian Karpiel-Bułecka w kampanii społecznej Żywiec Zdrój (wideo)

Żywiec Zdrój zaczyna piątą edycję kampanii „Po stronie natury” wspierającą program sadzenia drzew w Beskidzie Żywieckim. Twarzą akcji - przygotowanej przez firmy Young & Rubicam, Mediacom Warszawa, Heureka i The Addictives - jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.

Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka

Kampania „Po stronie natury” ma na celu uświadamianie odbiorcom istotnego wpływu, jaki każdy z nas ma na środowisko, w którym żyjemy. Pod koniec marca uruchomiono nową odsłonę serwisu postronienatury.pl zawierającego ciekawostki na temat lasów i tego, jak w codziennym życiu dbać o środowisko naturalne.

Na stronie, a także na banerach emitowanych w najpopularniejszych portalach, znajduje się przycisk „Popieram to!”, po kliknięciu w który internauta może zobaczyć siebie i swoich znajomych w krótkim filmie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Aplikacja połączona jest z konkursem, w którym nagrodą jest wycieczka helikopterem nad lasami Beskidu Żywieckiego.

Ponadto w kwietniowe weekendy na terenie czterech miast zorganizowane zostaną akcje ambientowe, podczas których każdy będzie mógł wyrazić poparcie dla programu „Po stronie natury” i zobaczyć swoją twarz na interaktywnym billboardzie.

Akcję do końca kwietnia będą wspierać działania w mediach społecznościowych oraz spot emitowany w telewizji.

Kreację ATL kampanii przygotowała agencja Young & Rubicam, działania w internecie nadzoruje Grupa Heureka, a zakupem mediów i przygotowaniem ambientów z wykorzystaniem interaktywnego billboardu zajął się dom mediowy Mediacom Warszawa. Działania public relations prowadzi agencja The Addictives.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Po stronie natury” - Sebastian Karpiel-Bułecka w kampanii społecznej Żywiec Zdrój (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing