SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Poczta Polska szuka setek osób do sezonowej pracy przed Bożym Narodzeniem

Ruszyła kolejna odsłona sezonowej rekrutacji Poczty Polskiej: jak co roku w listopadzie spółka poszukuje kilkuset dodatkowych pracowników do obsługi paczek w okresie szczytu przedświątecznego. W tym roku spółka chce zatrudnić niemal 600 osób. Poszukiwani są pracownicy w sortowniach, kierowcy oraz kurierzy.

Zwiększając liczbę pracowników, spółka przygotowuje się intensywnie do obsługi większej liczby przesyłek na każdym etapie – sortowania, transportu i doręczenia. - Oferujemy pracę sezonową na różnych stanowiskach w wielu miastach Polski. Na niektóre z nich nie trzeba mieć doświadczenia i uprawnień. To praca zmianowa, więc zainteresowani mogą dostosować ją do swoich możliwości czasowych. Stawki, które oferujemy zależą od stanowiska i regionu – mówi Daniel Witowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Praca w sortowni nie wymaga ani dodatkowych kwalifikacji, ani doświadczenia. Natomiast od kierowców wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii (umożliwiające prowadzenie pojazdów do 3,5 t lub powyżej 3,5 t, w zależności od wybranej oferty). Oferta przewiduje zatrudnienie na umowę-zlecenie do końca br. W niektórych lokalizacjach istnieje możliwość przedłużenia współpracy lub zatrudnienia na umowę o pracę.

Gdzie poszukiwani są pracownicy?

Poczta zaprasza chętnych do pracy we wszystkich swoich sortowaniach, w szczególności w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Na kierowców czeka praca przede wszystkim w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Koszalinie. Poczta poszukuje osób, które będą zajmowały się doręczaniem przesyłek na terenie całego kraju.

Osoby zainteresowane rekrutacją świąteczną mogą przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej firmy. Poczta prowadzi działalność na terenie całej Polski i wspiera lokalne rynki pracy, oferując pracę blisko miejsca zamieszkania. Jest także jednym z największych pracodawców osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.

Poczta Polska ma w całym kraju 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych. Zatrudnia ok. 80 tys. pracowników, z czego ponad 30 tys. to listonosze i kurierzy.

Dołącz do dyskusji: Poczta Polska szuka setek osób do sezonowej pracy przed Bożym Narodzeniem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lexi
Umowa zlecenia, nie umowa-zlecenie.
odpowiedź