SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Podpis Elektroniczny w Onet.pl

Onet.pl S.A., we współpracy z UNIZETO Sp. z o.o. uruchomił serwis internetowy Podpis Elektroniczny oferujący możliwość nabycia certyfikatów koniecznych do posługiwania się podpisem elektronicznym. Certyfikaty te służą również do szyfrowania dokumentów i poczty elektronicznej oraz do uwierzytelniania się w systemach transakcji internetowych.

Serwis www.podpis.onet.pl oferuje dwa typy certyfikatów: bezpłatne, testowe, ważne przez 3 miesiące oraz płatne certyfikaty Silver, Gold i Platinum. Klienci serwisu mogą wybrać ten certyfikat, który najlepiej odpowiada ich potrzebom - oczekiwanemu poziomi bezpieczeństwa (za poszczególnymi certyfikatami kryją się różne gwarancje finansowe ze strony wystawcy certyfikatu - firmy Unizeto), okresowi ważności, cenie utrzymania itd. Serwis pozwala na zamówienie certyfikatu, jego pobranie i instalację, określenie danych, które mają być w nim zawarte oraz późniejsze zawieszanie, przedłużanie okresu ważności, anulowanie. Klient może również, poprzez znajdujące się w serwisie centrum autoryzacji, sprawdzić status certyfikatu innej osoby, okres ważność, itp.

Serwis www.podpis.onet.pl jest skierowany przede wszystkim do indywidualnych i biznesowych użytkowników poczty elektronicznej zainteresowanych podniesieniem poziomu bezpieczeństwa kontaktów w sieci oraz poufnością prowadzonej korespondencji. Wspólnie z innymi produktami Onet.pl - w szczególności z profesjonalnymi kontami pocztowymi PocztaMax i PocztaBiznes - certyfikaty stanowią kompletną ofertę służąca do bezpiecznej komunikacji w Internecie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Podpis Elektroniczny w Onet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl