Nowy program „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” z Małgorzatą Rozenek-Majdan wiosną w TVN, trwają zdjęcia

Wiosną 2024 roku TVN pokaże nowy reality-show „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. Kilka dni temu wystartowały zdjęcia do programu.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Nowy program „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” z Małgorzatą Rozenek-Majdan wiosną w TVN, trwają zdjęcia
Małgorzata Rozenek-Majdan w programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”; fot. TVN

W ramach reality-show „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan podejmie się wyzwań rzucanych jej przez sześciu mężczyzn ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa.

- Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do zupełnie nowego dla siebie i wymagającego nie lada odwagi zadania - informuje nas biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Rozenek-Majdan oraz mężczyzn będą wspierać eksperci - psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy, którzy będą przygotowywać uczestników do pojedynku.

- Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie „Nie zrobię czelendżu!” - czytamy w opisie reality-show.

Trwają zdjęcia

Jak wynika z naszych ustaleń, zdjęcia do programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” wystartowały kilka dni temu, prace na planie będą realizowane przez kilka najbliższych miesięcy.

grafika

Na chwilę obecną TVN nie podaje nazwisk szóstki mężczyzn biorących udział w projekcie.

Premiera wiosną 2024 roku w TVN

Premiera „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” w TVN odbędzie się wiosną 2024 roku. Program w stacji będzie emitowany w tygodniowych odstępach.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/autentyczni-tvn-maciej-stuhr-zwiastun-opinie-jury,7169474866181761a ##

Cykl składać się będzie z sześciu odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality-show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Rozenek-Majdan ostatnio prowadziła „Dzień dobry TVN”

Małgorzata Rozenek-Majdan z TVN związana jest od 2013 roku. Dziennikarka dotychczas była znana jako uczestniczka, jurorka lub prowadząca programy reality-show, takie jak „Perfekcyjna pani domu”, „Bitwa o dom”, „Projekt Runway”, „Azja Express”, „Iron Majdan”, „Piekielny hotel” i „Projekt Lady”.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/malgorzata-rozenek-majdan-clarins-w-polsce,7169483307391105a ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Reporterskie magazyny Polsatu z nową oprawą. "Stawiamy na większą dynamikę"

Reporterskie magazyny Polsatu z nową oprawą. "Stawiamy na większą dynamikę"

Przedświąteczna gorączka to żniwa dla złodziei danych osobowych

Przedświąteczna gorączka to żniwa dla złodziei danych osobowych

W Onecie wywiad z Donaldem Trumpem. Efekt współpracy między redakcjami

W Onecie wywiad z Donaldem Trumpem. Efekt współpracy między redakcjami

Dziennikarz polityczny przechodzi z "Super Expressu" do Kanału Zero

Dziennikarz polityczny przechodzi z "Super Expressu" do Kanału Zero

Ferrero Rocher na dłużej z Artegence

Ferrero Rocher na dłużej z Artegence

Grześki wystartowały z zimową kampanią

Grześki wystartowały z zimową kampanią