SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Połączenie wortali rekrutacyjnych CVO Group i StepStone

Stepstone ASA (www.stepstone.com) i CVO Group (www.cvogroup.com) zawarły porozumienie o wzajemnej współpracy w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań rekrutacyjnych swoim klientom w całej Europie. Ten sojusz dwóch liderów łączących technologię Internetu oraz europejski zasięg pozwoli na rozwiązywanie potrzeb rekrutacyjnych zarówno Klientom międzynarodowym jak i lokalnym.

CVO Group jest liderem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań rekrutacyjnych w centralnej i wschodniej Europie. Jego działalność łączy tradycyjne metody rekrutacji z technologia Internetu w Republice Czeskiej, Estonii, na Węgrzech, Łotwie, Litwie, Polsce i Słowacji. Na stronach zarejestrowało się ponad 330,000 kandydatów, wśród których 80 % posiada wyższe wykształcenia 66% to osoby w wieku 23 - 29 lat nastawione na dalszy rozwój kariery zawodowej. Strony są odwiedzane ponad 7,000,000 razy miesięcznie zarówno przez absolwentów jak i wybitnych specjalistów.

Stepstone to europejski lider w dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych online, obejmujący swoim zasięgiem 13 krajów Europy zachodniej: Austrię, Belgię, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Włochy, Luxemburg, Holandie, Norwegię, Portugalie, Szwecję oraz Szwajcarię. Na stronach Stepstone znajduje się ponad 20,000 ofert pracy, baza danych zawiera ponad 800,000 cv a strona jest odwiedzana ponad 700,000 razy w tygodniu. Stepstone współpracuje również z serwisem Totaljobs.com w celu umożliwienia swoim klientom i kandydatom poruszanie się również po brytyjskim rynku pracy

Norrie Sinclair, Dyrektor Wykonawczy CVO Group komentuje: "Rosnące wymagania rynków Europy centralnej i wschodniej są odpowiedzią na wciąż rosnącą rolę Internetu. W rzeczywistości Internet jest wykorzystywany Estonii przez ok. 40% populacji a w Czechach w ok30%. Dlatego właśnie jest to najlepszy czas na osiąganie zysków jakie ze sobą niesie technologia zarówno dla kandydatów jak i firm rekrutujących nowych pracowników."

Jeremy Langley, Business Development Director komentuje: "Stepstone dzięki swojemu zasięgowi w całej zachodniej Europie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Teraz dzięki umowie z lokalnym liderem na rynku centralnej i wschodniej Europy jest w stanie spełniać oczekiwania klientów w całej Europie."

Colin Tenwick, Dyrektor Wykonawczy StepStone dodaje: "Zawiązana współpraca stanowi potwierdzenie, jak dużą rolę odgrywa Internet jako narzędzie biznesowe. Wykorzystanie technologii i wspólnych wysiłków obu partnerów z pewnością zaowocuje w zmniejszeniu kosztów i szybszej ekspansji firm korzystających z naszych usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik oraz zniesieniu barier językowych, geograficznych i językowych rekrutacja online jest znacznie bardziej skuteczna niż tradycyjne metody rekrutacji."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Połączenie wortali rekrutacyjnych CVO Group i StepStone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl