SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Polish boy wanted” to zapowiedź kampanii reklamowej odzieży Reserved (wideo)

Opublikowany kilka dni temu klip, w którym dziewczyna z USA szukała chłopaka z Polski, to teaserowa odsłona kampanii reklamowej odzieży Reserved (produkowanej przez LPP). Za przygotowanie i realizację akcji odpowiada agencja Warsaw Creatives.

Article

W klipie, który pojawił się na YouTubie w piątek, dziewczyna o pseudonimie Dee Dee opowiedziała, że parę miesięcy temu w czasie podróży po Europie na koncercie zespołu z Nowego Orleanu poznała chłopaka z Warszawy, który bardzo jej się spodobał. Wie jedynie, że chłopak ma na imię Wojtek i jak wygląda. Dziewczyna prosiła wszystkich o pomoc w skontaktowaniu się z Wojtkiem.

Klip cieszył się dużą popularnością w social media - komentowało go wielu twórców internetowych, pojawiły się też odpowiedzi i parodie. Poinformowały też o nim niektóre serwisy internetowe oraz programy telewizyjne i radiowe.

Do środy oryginalna wersja klipu zanotowała na YouTubie ponad 1,6 mln obejrzeń.

W środę okazało się, że spot jest zapowiedzią kampanii reklamowej odzieży Reserved. Drugi, dłuższy klip pokazuje, jak Dee Dee przyjeżdża z zespołem z Nowego Orleanu do Warszawy.

 

 

Akcję przygotowała agencja Warsaw Creatives.

Jej szef Pawał Walicki i senior PR & project manager Linda Czerniawska w rozmowie z Maciejem Budzichem, autorem bloga Mediafun.pl, wyjaśnili, że celem kampanii jest promowanie marki Reserved wśród mężczyzn. Kampania ma też podkreślać, że polscy mężczyźni są wartościowi i atrakcyjni.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej