SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Politechnika Warszawska i „Dziennik Gazeta Prawna” uruchamiają podyplomowe studia z cyfryzacji mediów

„Dziennik Gazeta Prawna” (Infor Biznes) we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamia studia podyplomowe na kierunku „Cyfryzacja mediów”. Opiekunem merytorycznym projektu ze strony dziennika jest zastępca redaktora naczelnego - Marek Tejchman.

Marek Tejchman, fot. TVN/ Krzysztof DubielArticle

Podyplomowe studia mają wyposażać słuchaczy w praktyczną wiedzę z zakresu funkcjonowania współczesnych mediów oraz efektywnego zarządzania komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną organizacji.

- To oczywiste, że efektywna komunikacja jest kluczem do sprawnego zarządzania, przeprowadzania zmian i rozwijania organizacji. Oczywiste jest też jednak to, że przyspieszająca współczesna rewolucja cyfrowa sprawia, że musimy stale wzmacniać nasze kompetencje komunikacyjne. Jako praktycy doskonale rozumiemy, że jesteśmy skazani na nieustanną pogoń za cyfrową zmianą. W czasie studiów chcielibyśmy podzielić się przynajmniej częścią wiedzy o tym, jak nie tracić dystansu - komentuje Marek Tejchman.

Program studiów podzielony jest na pięć bloków tematycznych: zarządzanie, media, komunikacja, marketing i prawo. Zostaną nim objęte m.in. takie zagadnienia jak zarządzanie w organizacji, efektywne kampanie cyfrowe i budowanie marki, zarządzanie budżetem czy właściwy język komunikacji i zarządzanie sytuacją kryzysową.

Organizatorzy podkreślają, że projekt wyróżniać ma położenie nacisku na transformację cyfrową (social media i digital marketing, UX Design, SEO), praktyczne podejście (zajęcia z copywritingu, zarządzanie budżetem, tworzenie strategii) oraz multidyscyplinarny program zapewniający poszerzenie kompetencji z zakresu cyfryzacji i marketingu, ale także finansów, komunikacji, prawa oraz rozwoju osobistego. Studia trwać mają rok (2 semestry), kosztować będą 8200 zł za całość (cena bez zniżek) lub 7 380 (po zniżkach). Zajęcia poprowadzi zespół specjalistów z doświadczeniem w branży mediowej, wykładowcy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz dziennikarze „Dziennika Gazety Prawnej”.

Studia rozpoczynają się w październiku 2021 r. Zajęcia prowadzone będą w trybie weekendowym. Absolwenci otrzymają dyplom i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Cyfryzacja Mediów - marketing, komunikacja, zarządzanie wydawany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W 2019 r. Infor Biznes osiągnął wzrost przychodów sprzedażowych o 0,9 proc. do 60 mln zł, a przy spadku kosztów rodzajowych o 2,1 proc. wynik netto firmy poszedł w górę z 2,04 mln zł straty do 4,55 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Politechnika Warszawska i „Dziennik Gazeta Prawna” uruchamiają podyplomowe studia z cyfryzacji mediów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Bardzo zabawna informacja. DGP i cyfryzacja mediów. Chyba że będą uczyć, jak tego nie robić...
odpowiedź
User
Tag
Dziennik nie wydaje się być liderem w cyfryzacji.
odpowiedź