SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Polityka na ostro” nowym programem Polsat News. Gospodarzami Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski

W poniedziałek, 1 października w Polsacie News zadebiutuje nowy codzienny program „Polityka na ostro”. Audycję poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Grzegorz Jankowski.

Agnieszka Gozdyra i Grzegorz JankowskiArticle

Jak już informowaliśmy, 1 października 2018 roku Telewizja Polsat odświeży kanał Polsat News. Tego dnia w newsowej stacji pojawi się nowa ramówka. Zadebiutuje również nowa oprawa, a także nowe studio

Jednym z nowych programów newsowej stacji Telewizji Polsat jest magazyn „Polityka na ostro”, który będzie można oglądać w dni powszednie między godz. 21.00 a 21.50. W swoim paśmie zastąpi tradycyjne serwisy informacyjne.

Agnieszka Gozdyra oraz Grzegorz Jankowski gospodarzami

Formuła programu polega na tym, że zaproszeni do studia goście będą konfrontować swoje poglądy dotyczące aktualnych wydarzeń.

- „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej - informuje biuro prasowe Telewizji Polsat.

Jako pierwsi podaliśmy informację, że audycję poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Grzegorz Jankowski.

Agnieszka Gozdyra swoją karierę telewizyjną zaczęła od prowadzenia magazynu konsumenckiego w programie śniadaniowym TVP (wcześniej przez wiele lat pracowała w Radiu Kolor). Potem przeszła do Telewizji Biznes, a następnie związała się z Polsatem News. W tej stacji m.in. przez ostatnie lata z przerwami prowadziła program publicystyczny „Tak czy nie” (który znika z anteny wraz z końcem września), a od 2015 roku jest gospodynią „Skandalistów” (audycja będzie kontynuowana w nowej ramówce newsowego kanału Telewizji Polsat).

Grzegorz Jankowski w latach 2003-2014 był redaktorem naczelnym „Faktu”. Od marca 2016 roku prowadzi swój cotygodniowy autorski program „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” w Superstacji, a od wiosny ub.r. - piątkowe wydania „Debaty poranka” w Polskim Radiu 24.

Od stycznia do czerwca br. dziennikarz w Polsacie News prowadził publicystyczny program „Dobry wieczór Polsko”, który był „o zwykłych sprawach zwykłych Polaków”. Gośćmi Jankowskiego byli politycy, eksperci i celebryci, z którymi rozmawiał o kwestiach budzących społecznie najwięcej emocji.

Od najbliższego tygodnia w Polsacie News widzowie będą mogli oglądać łącznie dziewięć nowych programów. Oprócz „Polityka na ostro” będą to takie audycje, jak: „W rytmie dnia”, „Godziny szczytu”, „Biznes”, „Obraz dnia”, „Przegląd Rzeczpospolitej”, „Polsat Doku w Polsat News”, „Dzień na świecie” i „Cztery strony prasy”.

W minionym półroczu grupa kapitałowa Cyfrowy Polsat zanotowała 4,95 mld zł przychodów ze sprzedaży i 523,6 mln zł zysku netto. Firma miała sprzedanych 16,7 mln jednostkowych usług (2,6 proc. więcej niż rok wcześniej) i 5,72 mln abonentów (po spadku o 1,6 proc. w skali roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Polityka na ostro” nowym programem Polsat News. Gospodarzami Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski

48 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ida
Wszędzie polityka na ostro, a kiedy będzie na łagodnie lub merytorycznie ?
odpowiedź
User
Al
Jankowski jest Ok, ale ... wpuszczenie do studia Gozdyry bez trzymanki kompromituje decydentów Polsatu.
odpowiedź
User
Gość X
A Maciej Stroiński, Agnieszka Mosór i Bogdan Rymanowski oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, Dorota Gawryluk, Wojciech Szeląg i Jarosław Gugała?
odpowiedź