SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polkomtel promuje doładowania internetowe

W należących do Polkomtela sieciach MixPlus, Simplus, 36.6 i Sami Swoi zostaje wprowadzony 15-procentowy bonus na doładowania kont telefonicznych. Operator uzasadnia to wstrzymaniem współpracy w tym zakresie przez część dystrybutorów i sieci sprzedaży.

Polkomtel promuje doładowania internetowe

W ramach startującej właśnie promocji przy każdym doładowaniu konta telefonicznego od 30 zł do 99 zł w Simplusie, 36,6 oraz MixPlusie oraz od 20 zł do 99 zł w Samych Swoich otrzymuje się 15-procentowy bonus. Operację należy przeprowadzić na którymś z serwisów plus.pl, zasilenia.simplus.pl, zasilenia.36i6.pl, zasilenia.samiswoi.pl i zasileniamix.plus.pl. Użytkownicy taryf objętych promocją, która obowiązuje do odwołania. zostaną o nich poinformowani SMS-owo.

Polkomtel w specjalnym komunikacie wyjaśnia, że promocja wynika z "nowych warunków współpracy z częścią dystrybutorów doładowań elektronicznych", odnosząc się w ten sposób do faktu, że sieci takie jak Żabka, BZ WBK, Pekao SA i Polski Tytoń zaczynają wstrzymywać sprzedaż doładowań dla sieci tego operatora. Polkomtel rozwiązał też umowę w tym zakresie z Ruchem, ale w komunikacie zapewnia, że "jest w trakcie negocjacji i ustalania z dystrybutorami doładowań pre-paid ostatecznych warunków wzajemnej współpracy, a z częścią dystrybutorów nastąpiło już porozumienie w sprawie zmian w systemie prowizyjnym".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polkomtel promuje doładowania internetowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl