SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

31 kanałów w „otwartym oknie” Polsat Box

Polsat Box w ramach świąteczno-noworocznej promocji w ramach „otwartego okna” udostępnił 31 kanałów.

Article

W ramach promocji udostępnione zostały następujące stacje: filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, BBC First, CBS Europa, Comedy Central, Epic Drama, FOX, FOX Comedy, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI, Warner TV; rozrywkowo-lifestylowe: BBC Brit, BBC Lifestyle, E! Entertainment, Extreme Channel, MTV Polska; dziecięce: Boomerang, Cartoon Network, Cbeebies, Disney Channel, Disney Junior, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Da Vinci i dokumentalne: BBC Earth, History Channel, History2, National Geographic.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Kanały udostępnione w ramach otwartego okna będzie można oglądać do 9 stycznia 2022 roku.

Rekordowy zysk Grupy Polsat Plus

W zeszłym kwartale Grupa Polsat Plus osiągnęła wzrost wpływów w ujęciu skorygowanym o 2,5 proc. do 2,59 mld zł, a dzięki finalizacji sprzedaży Polkomtel Infrastruktury za 7,07 mld zł zanotowała 3,15 mld zł zysku netto, na koniec września miała 7,47 mld zł na rachunkach i lokatach. Wyniki sprzedaży usług poszły w górę w związku z przejęciem Premium Mobile i Netii. Kwartalne przychody Grupy Polsat Plus od klientów detalicznych i biznesowych poszły w górę rok do roku z 1,62 do 1,71 mld zł. Firma w sprawozdaniu zaznaczyła, że wzrost nastąpił „dzięki skutecznej realizacji naszej strategii budowania wartości klienta, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej dynamice wzrostu ARPU kontraktowych klientów B2C i usług przedpłaconych”.

Zysk EBITDA Grupy Polsat Plus w wysokości 4,595 mld zł był o 1,1 proc. wyższy od średniej oczekiwań siedmiu analityków ankietowanych przez PAP Biznes. Ich prognozy wahały się od 4,493 mld zł do 4,588 mld zł. Przychody firmy sięgnęły 3,032 mld zł i były o 0,3 proc. wyższe od konsensusu analityków. Natomiast zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej Cyfrowego Polsatu sięgnął 3,142,4 mld zł i był o 0,8 proc. wyższy od konsensusu PAP Biznes, który wynosił 3,078,1 mld zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 31 kanałów w „otwartym oknie” Polsat Box

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl