SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat News usuwa kluczowe pasmo reklamowe. Program Agnieszki Gozdyry będzie wcześniej

Polsat News od poniedziałku nadawać będzie program „Debata dnia” prowadzony przez Agnieszkę Gozdyrę o 10 minut wcześniej. Stanie się to możliwe dzięki usunięciu bloku reklamowego przed nim - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Podobny zabieg w wieczornym paśmie stosują TVP Info i TVN24.

Agnieszka Gozdyra, fot. Polsat Article

Dotąd „Gość Wydarzeń” kończył się ok 19.50, potem nadawano reklamy o o 20.00 zaczynała się „Debata dnia”. Od 6 lutego program będzie ruszać już o 19.50, czyli zaraz po „Gościu Wydarzeń” - nie będzie między nimi bloku reklamowego. Polsat News liczy, że ta operacja zwiększy widownię „Debaty dnia”. „Gość Wydarzeń” startuje w Polsat News (i w Polsacie) też bezpośrednio po „Wydarzeniach”

- To bezkosztowa inżyniera reklamowa - mówi osoba z Grupy Polsat Plus. Reklamy, których newsowy kanał nie nada przed 20.00, pojawią się w innych pasmach, m.in. po „Debacie dnia”, bo zakończy się ona wcześniej, a kolejna pozycja – magazyn „Raport” startować będzie - tak jak dotąd - o godz. 21.00. „Debata dnia” nadal będzie mieć w środku przerwę na reklamę.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-news-malgorzata-switala-odchodzi-marta-budzynska ##

Bez reklam między wieczorną publicystyką w TVP Info i Polsat News

Od dawna wieczorne pasmo publicystyczne bez przerw na reklamy nadaje stacja TVP Info. Nie ma reklam między „Gościem Wydarzeń” a „Wiadomościami”, ani przed programem „Minęła dwudziesta” nadawanym po „Gościu”. TVN24 po wydłużeniu od września 2021 r. „Faktów” do 30 min od poniedziałku do czwartku, zlikwidował blok reklamowy między nadawanymi zaraz po serwisie TVN „Faktami po „Faktach” a „Kropką na i”.

W programie „Debata dnia” na kluczowe i bieżące tematy dyskutują ze sobą przedstawiciele partii politycznych oraz innych zaproszeni goście, m.in. eksperci. Program nadawany jest od poniedziałku do piątku.

W czerwcu ub.r. program zyskał nową oprawę, zmieniła się m.in. czołówka.

Dołącz do dyskusji: Polsat News usuwa kluczowe pasmo reklamowe. Program Agnieszki Gozdyry będzie wcześniej

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maks
Gozdyra >>>> Olejnik
15 18
odpowiedź
User
Gość 2
Dobra zmiana bo wielu widzów zmienialo kanał.
23 2
odpowiedź
User
Jutub
Bardzo dobrze, jeszcze tylko usunąć ten beznadziejny „Raport” i zastąpić go jakimś programem na kształt „Szkła kontaktowego”
7 9
odpowiedź