SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat po 13 latach zmienia oprawę antenową. Nina Terentiew: szalenie nowoczesna i emocjonalna (wideo)

Polsat wprowadza nową oprawę antenową, obejmującą m.in. dżingle zapowiadające reklamy i spoty autopromocyjne. - Ma ona na celu zmianę wizerunku stacji, ponieważ jest szalenie nowoczesna i emocjonalna - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew.

Dżingle i plansze z nowej oprawy pokazują familijne scenki z hasłami takimi jak „#My”, „#Miłość”, „#Zabawa”, „#Rodzina” czy „#Radość”. Pokazywany jest też główny slogan stacji „Włącz emocje!”.

Zmodyfikowano tło muzyczne dżingli i krój czcionki napisów. Nie zmieniło się natomiast logo Polsatu, a tym samym w jego oprawie przeważają kolor biały, pomarańczowy i czerwony.

 

- Ta oprawa to nasza wiosenna nowość na wiosnę 2019 roku. Ma ona na celu zmianę wizerunku stacji, ponieważ jest szalenie nowoczesna i emocjonalna. Wierzę w to, że przypadnie ona widzom do gustu - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat. - Mamy kilka 30-sekundowych spotów - etiud filmowych, które są spójne z naszym hasłem stacji. Promują one takie hasła, jak m.in. miłość, przyjaźń, czy zabawa - dodaje.

Terentiew informuje że nową oprawę Polsatu stworzyła firma Luxlotusliner, która w tym zakresie współpracuje z wieloma czołowymi międzynarodowymi nadawcami.

- Chciałabym również podziękować Maciejowi Stecowi oraz Katarzynie Wyszomirskiej, którzy w przygotowanie naszej nowej oprawy włożyli masę swojej energii - dodaje Terentiew.

Jest to pierwsza znacząca zmiana w oprawie Polsatu od 13 lat.

 

Według danych Nielsen Audience Measurement w całym ub.r. Polsat zanotował 10,23 proc. udziału w rynku oglądalności, wobec 10,91 proc. rok wcześniej. W obu latach stacja była pod tym względem liderem.

Dołącz do dyskusji: Polsat po 13 latach zmienia oprawę antenową. Nina Terentiew: szalenie nowoczesna i emocjonalna (wideo)

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hahaha
Szalenie nowoczesna, serio? 😁
odpowiedź
User
Żak
Dla Niny wszystko jest szalenie nowoczesne i super.
odpowiedź
User
ja_to_ja
Szalenie nowoczesna, serio? 😁

A co ma powiedzieć? Że całkowicie wyprztykali się z pomysłów?
Kiedyś przy ramówce mawiała, że zawsze trzeba zaskoczyć widzów nowości - w tym roku, kiedy nikt z producentów nie zgłosił ciekawej propozycji, a sama nie włożyła trudu w szukanie nowości, pani Nina Terentiew zmieniła front i mawia, że nowości nie są potrzebne, że nie wolno zasypać rynku nowościami. Dotychczas z takiej gadaniny słynął prezes TVP, teraz dołączyła do tego chóru dyrektor programowa Polsatu.
odpowiedź