SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat Play na czele oglądalności kanałów lifestylowych w listopadzie

W listopadzie 2020 roku liderem oglądalności wśród kanałów lifestylowych był Polsat Play. Największy wzrost w zestawieniu zanotował kanał BBC Lifestyle, a na czele spadków uplasowało się E! - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Cykl Polsat Play „Chłopaki do wzięcia”; fot. Telewizja PolsatArticle

Udział Polsat Play w rynku telewizyjnym w listopadzie 2020 roku wyniósł 0,67 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. W porównaniu do listopada 2019 roku wynik zwiększył się o 3,09 proc.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugi był kanał HGTV, którego wynik w analizowanym okresie zmalał o 4,37 proc. i wyniósł 0,48 proc.

Podium, z udziałem wynoszącym 0,47 proc., uzupełnia TVN Style. Wynik kanału zmalał o 3,47 proc.

Na dziesiątej lokacie (po awansie z jedenastej) znalazła się stacja BBC Lifestyle, która pochwalić się mogła największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 22,81 proc. do 0,07 proc.

Z kolei najwięcej stracił kanał E!, który w rankingu był ostatni. Jego wynik zmalał o 42,86 proc. do 0,016 proc.

Wśród widzów pomiędzy 16. a 49. rokiem życia pozycję lidera w listopadzie br. też miał Polsat Play. Jego udział w tym ujęciu wyniósł 0,80 proc., po wzroście o 2,96 proc.

Drugie było TVN Style (udział stacji względem listopada ub.r. spadł o 14,91 proc. do 0,63 proc.), a podium uzupełnia HGTV (- 17,98 proc. do 0,51 proc.).

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 15,79 proc. do 0,11 proc., zanotowała tutaj stacja kuchnia+. Najwięcej w tym ujęciu straciło Lifetime - było to 44,12 proc. do 0,04 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat Play na czele oglądalności kanałów lifestylowych w listopadzie

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
seba
jak można mieć większą oglądalnośc przy mniejszej grupie badanych ?
odpowiedź
User
Producent
Nic dziwnego. Play ma w tym momencie najbogatszą ofertę własnych produkcji - od historycznych programów Woloszanskiego i Poszukiwaczy po Rolników, chlopakow do wzięcia i Łowców Pedofilow. Oglądam, doceniam, gratuluję.
odpowiedź
User
gratuluję
Gratuluję Polsat Play!
odpowiedź