SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs "Na wsi najlepiej"

Do 3 sierpnia można zgłaszać się do konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej "Na wsi najlepiej". Celem projektu jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich.

Article

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w czterech kategoriach, związanych z: wypoczynkiem u rolnika, odpoczynkiem na wsi, kompleksową ofertą uzupełniającą pobyt na obszarach wiejskich lub ze szlakami kulinarnymi.

"Na wsi najlepiej"  ma służyć wykreowaniu wizerunku polskich obszarów wiejskich jako atrakcyjnego miejsca do życia i prowadzenia biznesu.

- Organizowany przez nas konkurs to świetna okazja do wymiany doświadczeń między osobami zarządzającymi różnymi produktami turystycznymi, synergii ich działań i dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że ten konkurs przysłuży się podniesieniu standardu usług oraz zwiększy zainteresowanie polskimi produktami turystyki wiejskiej - mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Przedsięwzięcie skierowane jest do osób, które skutecznie przyciągają na wieś turystów i organizują im tam czas. W konkursie wybranych zostanie 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej. Nagrodą będzie album, który ukaże się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy, a także odwiedziny profesjonalnych fotografów i blogerów turystycznych.  

Zgłoszenia do konkursu można przesłać do 3 sierpnia, korzystając z zamieszczonego na stronie Nawsinajlepiej.polska.travel formularza.

Za przeprowadzenie konkursu odpowiada agencja Smartlink, wyłoniona w przetargu.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs "Na wsi najlepiej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl