SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Organizacja Turystyczna zapłaci 805 tys. euro za promocję w przewodniku Michelin

Polska Organizacja Turystyczna udzieliła zamówienia firmie Manufacture Francaise des Pneumatiques Michelin za promocję w przewodniku Michelin. Zapłaci za to 805 tys. euro netto - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, przedmiotem udzielonego zamówienia jest zakup usług promocyjnych oraz certyfikacji regionów w przewodniku kulinarnym Michelin.

Firma na mocy zawartej umowy będzie promować Polskę jako destynację kulinarną poprzez m.in. "opracowanie niezależnego rocznego wyboru restauracji na Obszarze dla Przewodnika MICHELIN na podstawie unikalnych metod Michelin, opublikowanie rocznej edycji Przewodnika Michelin dotyczącego Obszaru na platformie cyfrowej przewodnika  oraz promowanie rocznego przewodnika Michelin dla Obszaru poprzez aktywacje komunikacyjne".

Wartość udzielonego zamówienia wynosi 805 tys. euro netto (bez VAT).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Zamówienie zostało udzielone przez POT bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Organizacja uzasadnia, że przewodnik Michelin jest jedynym i najstarszym przewodnikiem kulinarnym działającym globalnie. Jest to unikatowe dzieło, którego marka od 1900 r. rozpoznawalna jest na całym świecie gastronomicznym i nie tylko. Stanowi najważniejsze źródło informacji o restauracjach godnych uwagi osób, które lubią podróżować śladami smaków.

Wybór restauracji jest dokonywany zgodnie ze sprawdzoną przez ekspertów przewodnika Michelin metodologią. Wykorzystuje ona pięć uniwersalnych kryteriów: jakość wykorzystywanych składników, kunszt kulinarny, harmonia smaków, osobowość szefa kuchni oraz spójności pozycji w menu. Przewodnik Michelin stosuje renomowane oznaczenia w postaci słynnej gwiazdki Michelin.

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna zapłaci 805 tys. euro za promocję w przewodniku Michelin

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl