SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat News z pięcioma debatami wyborczymi

Polsat News zorganizuje pięć debat na pięć tematów z przedstawicielami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Widzowie stacji będą mogli obejrzeć również pięć wywiadów z liderami list wyborczych.

Article

Specjalne debaty przedwyborcze „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” na antenie Polsat News będzie można oglądać codziennie w okresie od 7 do 11 października br. o godz. 20.00. Wezmą w nich udział przedstawiciele wszystkich pięciu, ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Rozmowy z politykami organizowane będą w formie debaty przedwyborczej, co oznacza, że każdy uczestnik będzie miał tyle samo czasu na wypowiedź. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku będzie poruszany inny temat, a debaty poprowadzi pięciu czołowych publicystów Polsat News.

- Naszą marką są rzetelność i wiarygodność. Jesteśmy otwarci na wszystkie strony politycznej debaty i równo traktujemy w kampanii wszystkich jej uczestników. Chcemy by nasi widzowie mieli możliwość wyboru spośród zaprezentowanych opcji. Dlatego też w ostatnim tygodniu kampanii zapraszamy na specjalne debaty przedwyborcze oraz wywiady z liderami pięciu, największych komitetów wyborczych - komentuje Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Pełna lista tematów oraz prowadzących:
- poniedziałek, 7 października – Światopogląd – poprowadzi Agnieszka Gozdyra;
- wtorek, 8 października – Klimat i Środowisko – poprowadzi Piotr Witwicki;
- środa, 9 października – Zdrowie – poprowadzi Wojciech Dąbrowski;
- czwartek, 10 października – Gospodarka – poprowadzi Grzegorz Kępka;
- piątek, 11 października – Rodzina – poprowadzi Grzegorz Jankowski.

W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej - od 7 do 11 października - w ramach programu „Gość Wydarzeń” (emitowanym tuż po głównym wydaniu „Wydarzeń”) na antenie Polsat News zostaną przeprowadzone wywiady z liderami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Codziennie widzowie będą mogli zobaczyć rozmowę z jednym z liderów, a przeprowadzać je będą Dorota Gawryluk na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.

Polsat News - podobnie jak pozostałe stacje informacyjne - pokaże wieczór wyborczy, który odbędzie się 13 października br. Program „Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a reporterzy kanału będą obecni w sztabach.

Udział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 1,12 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polsat News z pięcioma debatami wyborczymi

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
matrin
zapszam do oldnja oskiego przt wybrmy prgmu stfa starća
1 6
odpowiedź
User
matrin
zapszam do oldnja oskiego przt wybrmy prgmu stfa starća
0 7
odpowiedź
User
matrin
zapszam do oldnja oskiego przt wybrmy prgmu stfa starća
0 7
odpowiedź
User
K2101
Komercyjny Polsat przebija publiczną TVP!
Prywatyzacjo, nadejdź!
Debata w tvp - 45 min.
2 0
odpowiedź
User
Lista nr 4
Widać było zakłopotanie w oczach pani Gozdyry przed wypowiedziami Konrada Berkowicza 😉 Konfederaci szczerze dziękują za zaproszenia dla ich kandydatów na posłów.
0 0
odpowiedź