SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polski Instytut Sztuki Filmowej wybiera agencję mediową

Polski Instytut Sztuki Filmowej wybiera w przetargu agencję, która zajmie się świadczeniem usług planowania mediów, zakupu mediów i stworzeniem kreacji w ramach kampanii promującej platformę streamingową 35mm.online - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Wybrana w nim agencja zajmie się przygotowaniem i realizacją ogólnopolskiej zasięgowej kampanii informacyjno–promocyjnej w internecie na temat dostępności nowej platformy streamingowej o nazwie 35mm.online, dedykowanej do
upowszechniania zrekonstruowanych i zdigitalizowanych materiałów filmowych, w ramach projektu „Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych w celu zapewnienia dostępu na wszystkich polach dystrybucji (kino, telewizja, Internet, urządzenia mobilne) oraz zachowania dla przyszłych pokoleń polskiego dziedzictwa filmowego”.

Zwycięzca przetargu będzie pracować dla PISF do 27 października br.

W przetargu mogą wziąć udział agencje, które posiadają środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 1,8 mln zł. Muszą też wykazać, że m.in. w okresie ostatnich 18 miesięcy przed upływem terminu składania ofert zrealizowały co najmniej trzy kampanie online display + video (model zakupu CPM/CPV) o wartości netto nie mniejszej niż 1 mln zł każda, co najmniej trzy kampanie typu performance (rozliczanych za akcje - CPA/CPL) o wartości co najmniej 500 tys. zł każda.

Warunkiem udziału w przetargu, który trwa do 27 sierpnia br. jest wpłata 30 tys. zł wadium.

Platforma 35mm.online w okresie startu kampanii informacyjno-promocyjnej jest pozycjonowana jako serwis streamingowy komplementarny kontentowo do innych, dostępnych w Polsce serwisów VoD.

PISF chce przeprowadzić kampanię informacyjno-promocyjną online nowej platformy 35mm.online w celu zbudowania świadomości marki oraz poinformowania użytkowników korzystających z usług innych platform VoD dostępnych na polskim rynku – o wprowadzeniu na rynek nowego serwisu VoD prezentującego polski unikalny kontent filmowy.

Kampania ma zostać zrealizowana w okresie wrzesień-październik 2021 roku. PISF oczekuje, że dzięki niej uda się osiągnąć minimalny poziom 6 140 000 odtworzeń w okresie 12 miesięcy.

Oficjalna premiera branżowa serwisu 35mm.online będzie miała miejsce podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Dołącz do dyskusji: Polski Instytut Sztuki Filmowej wybiera agencję mediową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl