SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio 357 wyemituje „Polski Top”. Poprowadzą go Stelmach, Łukawski i Niedźwiecki, głosowanie tylko na pocztówkach

3 maja słuchacze będą mogli przez cały dzień słuchać „Polskiego Topu Radia 357”. Audycję poprowadzą na zmianę: Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski i Piotr Stelmach. Ponieważ nie ma jeszcze komputerowego systemu pozwalającego zliczać głosy, słuchacze głosują na plebiscyt wysyłając kartki z wytypowanymi przez siebie piosenkami.

„Polski Top Radia 357” nawiązuje w oczywisty sposób do „Polskiego Topu Wszechczasów", który radiowa Trójka nadawała co roku 2 maja. W tym roku nie wiadomo, czy w majówkę będzie można usłyszeć tę audycję.

Natomiast w Radiu 357 „Polski Top” zaplanowano na 3 maja od godz. 9 do 21.00. - Pełnych dwanaście godzin. Poprowadzimy go w trójkę, nie wiemy jeszcze, kto o której godzinie zasiądzie przed mikrofonem - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Stelmach.

Głosowanie już ruszyło, zakończy się 28 kwietnia. Ponieważ nie ma informatycznego systemu liczenia głosów oddawanych np. esemesami czy za pośrednictwem strony internetowej, głosować na ulubione piosenki można tradycyjnie, pisząc kartkę pocztową do radia z wymienionymi dziesięcioma tytułami proponowanych utworów. Żadnych ograniczeń nie ma, gdyż redakcja nie ustaliła puli, z jakiej można dobierać piosenki.

- Postanowiliśmy pójść na pełen spontan: nie wystawiliśmy propozycji całego zestawu do głosowaniu, opieramy się o to, co napiszą słuchacze. No i zobaczymy, jak wyjdzie – mówi Stelmach. Redakcja liczy się z tym, ż może przyjść nawet kilkanaście tysięcy kartek. Stelmach: - Mamy umówiony zespół do ręcznego liczenia głosów, wszystkie ręce na pokład.

To będzie jedyne takie głosowanie na #PolskiTopRadia357 🙂 Potrzebne będą: kartka pocztowa, znaczek i długopis....

Opublikowany przez Radio 357 Środa, 14 kwietnia 2021

To nie jest pierwsza tego typu akcja Radia 357. 1 stycznia stacja wyemitowała muzyczny „Top Radia 357”, który miał 247 tys. unikalnych użytkowników, a stream z transmisją uruchomiono 1,25 mln razy. Także i wówczas czterogodzinnowe bloki prowadzili Piotr Stelmach, Marcin Łukawski i Marek Niedźwiecki. Nie było jednak głosowania: każdy z dziennikarzy zaprezentował swój autorski ranking 35 najlepszych piosenek w historii.

 

Kilka dni temu radio uruchomiło zapowiadaną od czasu startu stacji platformę podcastową. Dostępna jest dla patronów, podcasty tworzy 40-osobowy zespół radia. Dostępnych jest już 1000 godzin i 700 audycji, codziennie będzie dodawanych ok. 20 nowych programów. Wkrótce potem ogłoszono, że przekroczono kwotę 615 tys. złotych miesięcznego wsparcia od patronów. To kolejny cel zbiórki, jaki udało się osiągnąć, pieniądze mają częściowo zostać przeznaczone na promocję i marketing.

Dołącz do dyskusji: Radio 357 wyemituje „Polski Top”. Poprowadzą go Stelmach, Łukawski i Niedźwiecki, głosowanie tylko na pocztówkach

83 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aaa
Co za nudziarze?!
odpowiedź
User
qna
Co za nudziarze?!
nie ma przymusu słuchania
odpowiedź
User
Lajonel Riczi
Nie będzie mnie ale może Marek puści Basię T.
odpowiedź