SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Jadło szacuje przychody działu handlowego na 33 mln zł w 2010 r.

Polskie Jadło szacuje, że przychód z działalności działu handlowego spółki w 2010 r. wyniesie 33 mln zł, wynika z informacji prasowej firmy. Spółka przewiduje, że w przyszłym roku wynegocjuje nowe warunki kontraktów z partnerami zagranicznymi.

"W 2010 roku spółka przewiduje zawarcie wynegocjowanych na nowych warunkach kontraktów z odbiorcami eksportowymi dla towarów kierowanych na rynek austriacki, czeski, słowacki i brytyjski" - czytamy w komunikacie.

Spółka poinformowała, że w ramach podpisanych już kontraktów na dostawę produktów gotowych rozszerza ich produkcję w ramach własnej wytwórni w Czechowicach Dziedzicach.

"Polskie Jadło identyfikowane jest na rynku nie tylko jako sieć restauracyjna, ale również jako producent tradycyjnej polskiej żywności. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu tego kierunku poprzez utrzymanie dotychczasowego jak i poszerzenie asortymentu w ramach wyłącznie polskich tradycyjnych dań i produktów" - powiedział prezes Jan Kościuszko, cytowany w komunikacie.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku spółka miała 1,11 mln zł zysku netto wobec 6,36 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 12,70 mln zł wobec 19,33 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Jadło szacuje przychody działu handlowego na 33 mln zł w 2010 r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl