SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Polskie Radio kupuje nowy wóz reporterski

Polskie Radio szuka w przetargu dostawcy nowego reporterskiego wozu transmisyjnego.

Siedziba Polskiego Radia, Foto: Małgorzata Sas/PR Article

Wóz transmisyjny ma być wyposażony m.in. w specjalne stojaki do montażu urządzeń, blat technologiczny realizatora, konsoletę dźwiękową, system odsłuchu, 2 komputery, monitor wizyjny, łącze satelitarne, zestaw urządzeń do przekazywania dźwięku i obrazu itp. Ma to być samochód typu furgon o masie całkowitej nie przekraczającej 2,5 t. Ma być biały i musi być wyprodukowany w tym roku. Ma mieć również ważne badanie techniczne uprawniające do jazdy. Powinien mieć m.in. 4 stacje serwisowe na terenie Polski, w tym jedną obowiązkowo w Warszawie. Gwarancja mechaniczna nie może być krótsza niż 12 miesięcy. Auto to ma mieć manualną skrzynię biegów i silnik diesla.

Wybrana w przetargu firma ma dostosować pojazd do wymogów Polskiego Radia w okresie nie dłuższym niż pół roku od zawarcia umowy.

Zainteresowani współpracą z Polskim Radiem mogą składać oferty do 19 listopada br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio kupuje nowy wóz reporterski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl