SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Pomagamy spłacać długi” - historie dłużników reklamują Grupę Kruk (wideo)

Ruszyła kampania reklamowa Grupy Kruk przedstawiająca historie dłużników, którym pomogła ta firma. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają agencja Point4Art, studio Division i dom mediowy Media Group.

Nowa kampania marketingowa Grupy Kruk przekonuje zadłużonych Polaków, że warto nawiązać kontakt z wierzycielem lub firmą obsługująca zadłużenie i w rezultacie wyjść na finansową prostą.

Reklamy przedstawiają historie ludzi, którzy z różnych przyczyn popadli w zadłużenie, ale dzięki podpisaniu ugody i spłaty w ratach dopasowanych do ich możliwości, stopniowo rozwiązują swoje problemy finansowe, odzyskując spokój i nadzieję na przyszłość.


Działania marketingowe - zaplanowane do listopada - obejmują telewizję (TVP1, TVP2, Polsat, kanały tematyczne z oferty TVN, Polsatu i TVP), radio (Radio ZET, Eska Warszawa, stacje regionalne z pakietów Audytorium 17 i ZP Warszawa), prasę („Super Express”, „Fakt”, tygodniki telewizyjne, pisma poradnikowe) oraz internet (reklamy kontekstowe na forach, blogach i portalach horyzontalnych).

Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Point4Art, produkcją spotów telewizyjnych zajęło się studio Division, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Group.


W ramach akcji zorganizowano też konkurs „Dobry Plan” skierowany do osób, którym udało się wyjść z zadłużenia. Uczestnicy konkursu mogą poprzez stronę dobry-plan.pl przesyłać swoje historie wyjścia z długów. Te najciekawsze i najbardziej inspirujące zostaną wyróżnione nagrodami pieniężnymi i bonami na zakupy, a także opublikowane w poradniku „Jak wyjść z długów. Historiei porady osób zadłużonych”.


- Najważniejszym celem działań Grupy Kruk jest uświadomienie osobom zadłużonym, że uciekanie od problemu prowadzi do jego dalszego pogłębiania się. Najlepiej wspólnie z wierzycielem poszukać konstruktywnego rozwiązania, np. w postaci rozłożenia długu na raty dopasowane do możliwości zadłużonego - komentuje Iwona Słomska, członek zarządu Kruk SA.

 

Dołącz do dyskusji: „Pomagamy spłacać długi” - historie dłużników reklamują Grupę Kruk (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ulga
Teraz wszystko stanie się takie proste
odpowiedź