SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ponad 1 mln zł do wygrania w loterii "Faktu"

24 października rozpoczyna się loteria gazety "Fakt" - 'Fakto!Mania'.

Do wygrania nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 1 mln zł. 

W dniach 24, 25 i 26 października do gazety zainsertowane będą karty do gry. Od środy, 26-go października, w "Fakcie" publikowane będą numery, a zadaniem grających czytelników będzie skreślanie numerów na kartach. Nagrodzeni zostaną właściciele kart, na których zakreślone zostaną numerki w całym jednym rzędzie - nagrodą będzie kwota pieniężna przypisana danemu rzędowi liczb. Będzie to 1 000, 5 000 lub 10 000 zł.

Dodatkowo dla  uczestników loterii przewidziane są dwie nagrody "Fakt Premia", obie w wysokości 150 000 zł. Premię wygra ten, kto zakreśli na karcie do gry w ciągu czterech tygodni wszystkie numerki w diagramie pionowym. Jeśli do  "Fakt Premii" zgłosi się więcej niż jeden zwycięzca, kwota 150 000 zł ulegnie podziałowi pomiędzy wszystkich laureatów.

Wszyscy czytelnicy, którzy w ciągu trzech dni po zakończeniu loterii wyślą swoje karty do gry na podany adres, będą mieli szansę na wygranie nagrody finałowej - Skody Fabii. 

'Fakto!Mania' będzie trwała przez 8 tygodni, do 17 grudnia. Będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji, w radio oraz w tytułach prasowych Axel Springer Polska.

Za kreacje kampanii odpowiada agencja PZL.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ponad 1 mln zł do wygrania w loterii "Faktu"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl