SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Poradnik Domowy" w portalu Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl uruchomił serwis internetowy "Poradnika Domowego"

Portal Gazeta.pl uruchomił serwis internetowy "Poradnika Domowego" - jednego z największych magazynów dla kobiet, którego wydawcą jest Agora SA. Celem serwisu www.poradnikdomowy.pl jest budowanie internetowej społeczności wśród czytelniczek "Poradnika Domowego" na całym świecie.

Dotychczas "Poradnik Domowy", podobnie jak pozostałe czasopisma wydawane prze Agorę SA był obecny w internecie jedynie w formie wizytówki promującej aktualne wydanie magazynu. Uruchomienie serwisu www.poradnikdomowy.pl z jednej strony wzbogaca kontent dla kobiet w portalu Gazeta.pl, z drugiej stwarza twórcom miesięcznika możliwość interaktywnego kontaktu z czytelniczkami.

- Serwis internetowy to dla naszego miesięcznika mnóstwo nowych szans: mamy okazję dotrzeć do tysięcy nowoczesnych kobiet, dla których internet to już codzienność. Nasz serwis może być nawet bogatszy niż "papierowe" wydanie pisma: w sieci mamy możliwość prezentowania większej liczby zdjęć i dłuższych tekstów. Zamieszamy tutaj również interaktywne testy i sondy. Zyskaliśmy także szansę bardzo szybkiego i bezpośredniego kontaktu z Czytelniczkami. Niemal natychmiast poznajemy ich opinie na temat artykułów, odpowiadamy na pytania. Dyskusje na naszym forum są dla nas inspiracją przy planowaniu zawartości kolejnych numerów - mówi Dorota Zabrodzka, redaktor naczelna "Poradnika Domowego".

"Poradnik Domowy" to jeden z najdłużej ukazujących się w Polsce magazynów dla kobiet. Miesięcznik ze średniej półki prezentuje aktualne światowe trendy obowiązujące we wszystkich dziedzinach życia interesujących współczesne kobiety, m.in. w modzie, kosmetyce, medycynie, psychologii. Średni nakład "Poradnika Domowego" w 2003 roku to 595 tys. egzemplarzy, średnia sprzedaż - 475 tys.; może się też poszczycić rekordową liczbą prenumeratorek - ok. 65 tys. czytelniczek.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Poradnik Domowy" w portalu Gazeta.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl