SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Portal Banku Millennium na platformie ATG

Firma doradcza AMG.net zrealizowała wdrożenie portalu internetowego dla Grupy Banku Millennium S.A.

Firma doradcza AMG.net zrealizowała wdrożenie portalu internetowego dla Grupy Banku Millennium S.A. w oparciu o platformę e-CRM firmy ATG. Jest to kolejne wdrożenie oprogramowania ATG w sektorze usług finansowych w Polsce, a jednocześnie kolejny zaawansowany portal bankowy zrealizowany przez AMG.net.

Nowy portal Banku został uhonorowany nagrodą w konkursie "Teraz Internet" w kategorii "strona firmowa, korporacyjna".

"Znaliśmy firmę AMG.net jako dostawcę rozwiązań dla szeregu banków oraz innych instytucji finansowych w Polsce. Co do technologii - naszym zamiarem było szybkie dołączenie do grona liderów rynku - stąd wybór zaawansowanej platformy ATG, sprawdzonej w działaniu w innych instytucjach finansowych, a jednocześnie pozwalającej na rozwój naszych rozwiązań internetowych w kierunku kompleksowego zarządzania interakcjami z naszymi klientami w kanałach elektronicznych" - mówi Piotr Sowa, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej Banku Millennium.

Wdrożenie portalu internetowego dla Banku Millennium S.A. zostało oparte o technologię ATG Dynamo, system zarządzania treścią DynaXML 2.0 J2EE oraz środowisko operacyjne, technologie bazodanowe i webowe firmy Microsoft, zgodne ze standardami korporacyjnymi Grupy Banco Commercial Portugues, głównego udziałowca Banku.

"Projekt był realizowany w rozbudowanym, międzynarodowym środowisku. Mieliśmy okazję współpracować z ekspertami Banku BCP, firmami informatycznymi z Portugalii oraz międzynarodowymi firmami doradczymi. To że znaleźliśmy się w tym gronie, traktuję jako sukces i ważne doświadczenie." - powiedział Łukasz Wojcieszak, Dyrektor ds. Sektora Usług Finansowych w AMG.net.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Portal Banku Millennium na platformie ATG

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl