SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Potrzebna agencji do promocji marki Fundusze Europejskie

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej szuka w przetargu agencji reklamowej, która zajmie się obsługą promocyjną marki Fundusze Europejskie - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Kampania ma trwać do 10 grudnia 2021 roku.

fot. Shutterstock.comArticle

Resort podaje, że kampania będzie istotnym elementem wspierającym realizację „Strategii komunikacji polityki spójności na lata 2014-2020”1 oraz działań komunikacyjnych poświęconych FE w Polsce na lata 2021-2027.

Okres wykorzystania środków UE przyznanych Polsce na lata 2014-2020 dobiega końca. Poprzez kampanię ministerstwo chce zwiększyć widoczność efektów polityki spójności UE, tj. pokazać, jakie inwestycje zrealizowano z przyznanych FE na lata 2014-2020 i zmotywować odbiorców do skorzystania z pozostałej jeszcze oferty FE.

Równocześnie chce zainteresować potencjalnych projektodawców wstępną ofertą środków na lata 2021-2027.

Zaplanowane działania mają na celu eksponowanie i promowanie zmian powstałych w wyniku realizacji projektów współfinansowanych z FE, które nastąpiły w Polsce, regionie i w najbliższym otoczeniu odbiorców komunikatów; pokazanie pozytywnych przykładów wykorzystania FE, liderów zmian oraz z perspektywy indywidualnych korzyści. Mają też edukować, w jaki sposób można sięgnąć po FE. Ich celem jest również zmiana postawy osób, które mogą skorzystać z FE, ale z różnych przyczyn tego nie robią.

Wybrana agencja zajmie się m.in. opracowaniem i wdrożeniem strategii kampanii, opracowaniem jej koncepcji kreatywnej oraz realizacją kampanii. Zaplanowane działania maja obejmować internet, ogólnopolską prasę, nośniki reklamy zewnętrznej. Mają trwać do 10 grudnia 2021 roku, możliwe że zostaną przedłużone o kolejnych 6 miesięcy. 

Przetarg trwa do 31 sierpnia, a jego szczegóły znajdują się tutaj.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Potrzebna agencji do promocji marki Fundusze Europejskie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
banan
Najlepszy jest czas na przygotowanie oferty:
- publikacja oferty 29.07
- termin składania ofert 31.07
ani trochę nie pachnie wybraną już agencją :)
odpowiedź