SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Powołano Kolegium Muzyczne TVP S.A.

31 stycznia 2006 r. Zarząd TVP S.A. powołał Kolegium Muzyczne.

Zadania kolegium będą polegały na koordynowaniu współpracy wszystkich programów muzycznych, nadawanych na różnych antenach telewizji publicznej.
 
Pozwoli to na lepszą współpracę międzyantenową w zakresie obsługi wydarzeń i imprez o charakterze muzycznym, szczególne poświęconym muzyce poważnej, która zajmuje ważne miejsce w telewizji publicznej. Działania kolegium mają też na celu usprawnienie organizację pracy i będzie służyło racjonalizowaniu kosztów produkcji programów - czytamy w komunikacie TVP.

W skład Kolegium weszli: Piotr Fajks, dyrektor Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu, Grzegorz Kosiński z BWMiH, Jacek Weksler, dyrektor TVP Kultura, Piotr Radziszewski, dyrektor Biura Programowego, Małgorzata Pietkiewicz z redakcji Widowisk Artystycznych, Publicystyki Kulturalnej, Teatru i Muzyki Poważnej Programu 2 i Jan Zawierski z Agencji Filmowej.

Przewodniczącym Kolegium został Lech Nowicki, kierownik Redakcji Repertuaru w Programie Satelitarnym TV Polonia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Powołano Kolegium Muzyczne TVP S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl