SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pożegnanie na papierze

Poniżej oświadczenie Tomasza Lisa, dziennikarza TVN o na temat wypowiedzenia mu przez stację umowy o pracę

Po ponad sześciu latach kończę swą pracę w Faktach. Jednocześnie jednak kategorycznie odrzucam przedstawione przez telewizję TVN uzasadnienie wypowiedzenia mi umowy o pracę. Moje stanowisko w sprawie ewentualnych planów politycznych było od początku jasne. Jestem dziennikarzem, chcę być nim nadal, a planów politycznych nie mam. Mówiłem to przez wiele miesięcy i powtarzam to teraz, nie ma więc mowy o sugerowanej przez TVN niejednoznaczności mojego stanowiska.

Taką deklarację chciałem złożyć publicznie, w Faktach. Uniemożliwiono mi to. Jednocześnie w programie, na którego wiarygodność przez lata pracowałem, podważono moją wiarygodność. Nie podjęto ze mną żadnych rozmów, a jedynie zakomunikowano o arbitralnej decyzji.

Mimo tego co się stało, dziś po ponad sześciu latach pracy w Faktach mam poczucie olbrzymiej satysfakcji. Misja została zakończona. Zadanie jest wykonane. Jestem wdzięczny moim koleżankom i kolegom, z którymi przez lata budowaliśmy program. Jestem dumny, że mogłem z nimi pracować. Jestem dumny z tego co wspólnie stworzyliśmy.

Nie dano mi szansy pożegnania się z widzami Faktów, a więc tą drogą serdecznie im dziękuję. Dziękuję wszystkim, którzy przez tyle lat mi kibicowali, a w ostatnich dwóch tygodniach dawali mi liczne dowody sympatii. Nigdy tego nie zapomnę.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pożegnanie na papierze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl