SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Autentyczni użytkownicy PPK w reklamach Pracowniczych Planów Kapitałowych (wideo)

Pod hasłem "PPK. Ja zostaję" rozpoczęła się nowa odsłona kampanii Polskiego Funduszu Rozwoju promującej Pracownicze Plany Kapitałowe. Przygotowały ją agencje PRO Media House i Demo Effective Launching.

Article

Po zeszłorocznej odsłonie kampanii już prawie co trzeci pracownik w Polsce został w programie PPK. To ok. 2 miliona osób. Wartość środków zgromadzonych na rachunkach PPK wynosi obecnie ponad 3 miliardy złotych.

W trwającej obecnie kampanii autentyczni beneficjenci programu, 20-, 30-, 40-latkowie, w stylistyce swobodnej rozmowy - wywiadu, opowiadają o swoich decyzjach dot. udziału w PPK.

Agencja Demo zrealizowała 7 filmów, każdy z nich to inny bohater i inna historia. Bohaterów łączy jedno: każdy z nich został w PPK i każdy z nich na tym zyskał.

Spoty promujące PPK z udziałem uczestników programu emitowane są w telewizji (w stacjach głównych i tematycznych), radiu (w stacjach ogólnopolskich i rozgłośniach regionalnych) i w internecie. Kampania prowadzona jest także w prasie (advertoriale w magazynach poradnikowych i lifestyle’owych) i kanałach online (m.in. witryny zasięgowe i specjalistyczne, serwisy VOD, social media oraz mailingi).

Za planowanie i zakup mediów do kampanii odpowiada dom mediowy PRO Media House.

Każdy uczestnik PPK do swojej wpłaty na rachunek PPK dostaje drugie tyle od pracodawcy i państwa.  Wpłacone środki są przekazywane do specjalistycznych funduszy zdefiniowanej daty, gdzie dzięki wiedzy i biegłości zarządzających mogą generować zyski w dłuższej lub krótszej perspektywie. W konsekwencji PPK zapewniają przyzwoity zastrzyk gotówki po 60 roku życia.

Dołącz do dyskusji: Autentyczni użytkownicy PPK w reklamach Pracowniczych Planów Kapitałowych (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Obiektywnie
A póżniej Mateuszem wprowadzi opłatę przekształceniową wysokości 80%. Nie zapomnijcie uzupełnić.
odpowiedź
User
Obiektywnie
A póżniej Mateuszek wprowadzi opłatę przekształceniową wysokości 80%. Nie zapomnijcie uzupełnić.
odpowiedź
User
Arek
A mnie nie trzeba dodatkowo zachęcać :) wystarczy usiąść i policzyć na spokojnie ile można zyskać. Kwoty robią wrażenie
odpowiedź