SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Precyzyjne targetowanie DOOH w pakietach Digital Business Network od Braughman Group Media

W ostatnich miesiącach zaobserwowano wyraźny trend powrotu do biur po okresie pracy zdalnej. Aktualne badania pokazują, iż wiele firm powróciło do stacjonarnych form pracy. W odpowiedzi na ten trend Braughman Group Media właściciel ogólnopolskiej sieć nośników Digital Business Network znajdujących się w najbardziej ekskluzywnych biurowcach, w 6 największych aglomeracjach w Polsce,  zaprezentował dedykowany pakiet reklamowy z dotarciem do bardzo precyzyjnie określonej i prestiżowej grupy docelowej – biznes pro.

Article

Jednym z największych atutów reklamy  outdoor Digital Business Network od Braughman Group Media jest jej zdolność do precyzyjnego targetowania. W tym przypadku jest to klient segmentu biznes premium, oznacza to, że reklama trafia do osób decyzyjnych zakupowo, posiadających ponadprzeciętne dochody. Jest to grupa docelowa najczęściej poszukiwana przez marketerów na rynku.

- Selektywność, obok zasięgu, jest od zawsze cechą naszej oferty. Umożliwia wykorzystanie potencjału reklamy outdoorowej, która odpowiadają na różnorodne potrzeby marketerów, jednocześnie  wyróżniając się jakością przekazu. Dzięki temu nasi Klienci otrzymają zróżnicowaną ofertę produktów OOH, Digital OOH oraz muralową docierającą do najbardziej wartościowych grup konsumenckich
– podkreśla Aleksander Malisz, Dyrektor Sprzedaży Braughman Group Media.

 

Digital Business Network od Braughman Group Media to zdecydowanie krok w przód w świecie reklamy outdoorowej. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii cyfrowych, firma ta oferuje dynamiczne i atrakcyjne treści reklamowe z możliwością realizacji dedykowanych projektów (non standard), które przyciągają uwagę selektywnie dopasowanej grupy docelowej.

W przypadku Digital Business Network od Braughman Group Media, reklamy można zmieniać i aktualizować w czasie rzeczywistym (real time marketing). To znaczy, że w razie potrzeby można natychmiast reagować na zmieniające się warunki rynkowe lub wydarzenia.

Braughman Group Media, która jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej oraz digital OOH w Polsce. Firma specjalizuje się również w dziedzinie ręcznie malowanych murali. Braughman posiada aktualnie w swoim portfolio ponad 300 powierzchni wielkoformatowych, 80 prestiżowych powierzchni muralowych oraz sieć spektakularnych nośników Digital OOH w całym kraju.