SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pro Media zamyka drukarnię w Opolu. Będą zwolnienia

Wchodząca w skład grupy Media Regionalne spółka Pro Media, wydająca „Nową Trybunę Opolską”, zdecydowała o zamknięciu drukarni w Opolu. Z firmy odejdą jej pracownicy.

fot. Shutterstock.comArticle

Drukarnia Pro Media w Opolu funkcjonowała od 1999 roku. Krzysztof Krupa, prezes spółki, nie chciał podać portalowi Wirtualnemedia.pl przyczyn likwidacji zakładu. Przestanie on działać z końcem lutego br.

Obecnie w tej drukarni drukowany jest m.in. nakład „Nowej Trybuny Opolskiej”. Od marca br. jej zlecenia przejmie drukarnia Grupy Polskapresse (właściciel Mediów Regionalnych) w Sosnowcu.

W związku z decyzją o likwidacji zakładu w Opolu zwolnieni zostaną jego pracownicy. Krupa nie informuje, ile pracuje w nim osób. Zwalnianym osobom zaproponowano pakiet osłonowy wykraczające poza standardowe regulacje rynku pracy.  - Uzyskają oni dodatkowe świadczenia finansowe, a także będą mogli skorzystać z usług doradztwa personalnego - podano w komunikacie.
 
Po zamknięciu zakładu w Opolu, w ramach grupy obejmującej spółki Polskapresse i Media Regionalne, funkcjonować będzie łącznie dziewięć drukarni. Będą to należące do Mediów Regionalnych zakłady w Koszalinie, Tarnobrzegu i Białymstoku, a także wchodzące w skład Grupy Polskapresse drukarnie w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Wrocławiu i Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Pro Media zamyka drukarnię w Opolu. Będą zwolnienia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bodek
Dla Krupy zwolnić, to jak dla innych splunąć, jeszcze się krzywo uśmiechnie.
odpowiedź