SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ZPR Media poszerza działalność producencką

Spółka ZPR Media - skupiają się do tej pory na produkcji dla stacji telewizyjnych - rozszerza swoją działalność o usługi kreatywne i producenckie dla klientów komercyjnych. Nowa struktura będzie prowadzić działalność pod marką Producenci Kreatywni ZPR Media.

od lewej Katarzyna Sikorska, Anna Sztejter, fot. ZPRArticle

Struktura Producenci Kreatywni ZPR Media ma oferować kompleksowe usługi produkcyjne - od wykreowania idei komunikacyjnej, tworzenie scenariuszy, projektowanie oprawy graficznej, produkcję, postprodukcję, aż po emisję. Działalność ma opierać się na dwóch filarach - pionie produkcji telewizyjnej i produkcji komercyjnej.

- Producenci Kreatywni to rozbudowana struktura o szerokich kompetencjach produkcyjno-kreatywnych, w której kluczowe role odgrywać będzie nowy dział kontentu komercyjnego kierowany przez Annę Sztejter oraz pion produkcyjny pod kierownictwem Katarzyny Sikorskiej-Jędral - komentuje Marcin Gębala, prezes zarządu ZPR Media.

Anna Sztejter, która odpowia za pion produkcji komercyjnej, do ZPR Media dołączyła w grudniu 2018 roku. Posiada niemal 20-letnie doświadczenie w branży reklamowo-marketingowej, specjalizuje się w tworzeniu projektów 360 stopni. Była zastępcą dyrektora zarządzającego w Bridge2Fun. Wcześniej przez 14 lat zarządzała i pracowała w firmach, należących do grupy Grey Polska. W spółce objęła stanowisko dyrektora operacyjnego ds. obsługi klienta, strategii i kreacji.

Natomiast Katarzyna Sikorska-Jędral awansowała na stanowisko dyrektora operacyjnego pionu produkcji telewizyjnej. Z ZPR Media jest związana od 2015 roku, sprawowała nadzór producencki nad takimi programami, jak m.in. „Weterani – wyrwani śmierci” (Fokus TV), „Teoria spisku” (Fokus TV) „OSP. Na ratunek!” (Fokus TV), „Elektryczni” (Fokus TV) „Sala Operacyjna” (Fokus TV), ), „Prepersi – gotowi na wszystko” (Fokus TV).  Wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Puls, Akson Studio, MTV Networks Polska, Studio Company, Wizji TV. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tym obszarze.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ZPR Media poszerza działalność producencką

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl