SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Profile obsługują Akademie TP

Akademia Trendy Przyszłości to nowy projekt Telekomunikacji Polskiej, który obsługuje agencja profile

W ramach Akademii TP odbywać się będą cykliczne spotkania z uznanymi uczestnikami światowej debaty na temat najnowszych technologii oraz społeczeństwa sieciowego.

W spotkaniach Akademii TP brać będą dziennikarze, menedżerowie grupy TP oraz studenci największych warszawskich uczelni.

Gościem sesji inauguracyjnej Akademii TP, która odbędzie się pod hasłem GLOBALNA SIEĆ ŻYJE LOKALNIE, będzie młody brytyjski cybersocjolog Robin Hamman, który zajmuje się społecznym wymiarem rewolucji technologicznej. Obecnie animuje on interaktywne segmenty 42 regionalnych portali informacyjnych BBC. Jest on pionierem w tworzeniu (tak teoretycznie jak i praktycznie) rozmaitych grup społecznych w sieci.

Nad Akademią TP patronat medialny objęli: Rzeczpospolita, Computerworld oraz Wirtualna Polska.

Partnerem projektu jest AIESEC oraz 6 kół naukowych z SGH, PW oraz UW.

W TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ za projekt odpowiada rzecznik TP - Barbara Górska. W agencji profile projekt prowadzi Łukasz Mężyk.

Inauguracja Akademii TP odbędzie się w piątek,21 maja 2004, o godzinie 11.30 w sali kinowej na III piętrze nowego budynku Telekomunikacji Polskiej przy ul. Twardej 18 (róg Al. Jana Pawła II i ul. Świętokrzyskiej - przy Rondzie ONZ).

Następne sesje Akademii TP odbędą się we wrześniu i w listopadzie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Profile obsługują Akademie TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl